Menu

Pojemnik termoizolacyjny AMERBOX GN 1/1 200 mm | 39L | 674x400x(H)287mm

Cechy produktu

  • Producent AmerBox 

Opis

Pojemnik termoizolacyjny AMERBOX GN 1/1 200 mm | 39L | 674x400x(H)287mm, System termosów AMERBOX wspaniały dla firm cateringowych, szpitali, szkół, imprez plenerowych i wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo sanitarne transportowanej żywności.

Komory w systemie GN pozwalają na załadunek żywności prosto z pieca albo lodówki co oszczędza czas, a zarazem korzystanie wpływa na nieznaczne zmiany temperatury transportowanego produktu. Możliwość załadunku od frontu albo z góry (w zależności od modelu termosu) zagwarantuje zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

Dzięki grubej izolacji spadek temperatury żywności w czasie transportu jest minimalny. Pokaźny kąt otwarcia termosów usprawnia czynności załadunkowe i rozładunkowe w każdych warunkach. POJEMNIK TERMOIZOLACYJNY GN1/1 200 PROFESSIONAL, wytwarzany z pianki polipropylenowej, cechuje się wysokim poziomem izolacji cieplnej, Spełnia standardy HACCP, parametry pojemnika czynią go nadzwyczajnym do transportu ciepłych i zimnych produktów z zachowaniem wszystkich zasad higieny, nieprzeciętnie utrzymuje równocześnie ciepłą jak i zimną temperaturę zawartości, wytrzymałość cieplna od -20°C do +110°C, Specjalna warstwa wewnętrzna gwarantuje ochronę przed brudem i jest przystępna do czyszczenia, wygodne uchwyty usprawniają przenoszenie, a pojemnik można prosto ustawić jeden na drugim, z pokrywą lub bez niej, ESTETYKA, Możliwość ustawienia bezpośrednio na stole, Bezpiecznie, zaokrąglone narożniki, Neutralna kolorystyka, odporność, oporne na wstrząsy i uderzenia, Funkcjonalność, Komory dopasowane do pojemników GN 1/1, 1/2, 1/3, Możliwość piętrowania termosów ogranicza powierzchnię i przyśpiesza transport, ergonomiczne, zintegrowane z obudową uchwyty do transportu ręcznego, Opcjonalny wózek do szybkiego i nietrudnego transportu, kod 708026, objętość 39 l, wymiary 674x400x(H)287 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.