Menu

Pojemnik termoizolacyjny Amerbox GN 1/1 200 mm| 40L | 600x400x(H)285mm

Cechy produktu

  • Producent AmerBox 

Opis

Pojemnik termoizolacyjny Amerbox GN 1/1 200 mm| 40L | 600x400x(H)285mm, System termosów AMERBOX genialny dla firm cateringowych, szpitali, szkół, imprez plenerowych i wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo sanitarne transportowanej żywności.

Komory w systemie GN umożliwiają załadunek żywności prosto z pieca albo lodówki co oszczędza czas, a zarazem korzystanie wpływa na małe zmiany temperatury transportowanego artykułu. Możliwość załadunku od frontu lub z góry (w zależności od modelu termosu) gwarantuje zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

Dzięki grubej izolacji spadek temperatury żywności w czasie transportu jest niewiele znaczący. Pokaźny kąt otwarcia termosów upraszcza czynności załadunkowe i rozładunkowe w każdych warunkach. POJEMNIK TERMOIZOLACYJNY GN 1/1 200, wspaniały do przenoszenia równocześnie gorących, jak i zimnych artykułów, wytworzony z pianki polipropylenowej, charakteryzuje się wysokim poziomem izolacji termicznej, oporność cieplna od -20°C do +110°C, ergonomiczne uchwyty transportowe, ESTETYKA, Możliwość ustawienia bezpośrednio na stole, Bezpiecznie, zaokrąglone narożniki, Neutralna kolorystyka, trwałość, wytrzymałe na wstrząsy i uderzenia, Funkcjonalność, Komory dopasowane do pojemników GN 1/1, 1/2, 1/3, Możliwość piętrowania termosów ogranicza powierzchnię i przyśpiesza transport, Opcjonalny wózek do prędkiego i nieskomplikowanego transportu, kod 708019, objętość 40 l, rozmiary 600x400x(H)285 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.