Menu

Pojemnik termoizolacyjny do wina

Cechy produktu

  • Producent Stalgast 

Opis

Termos, pojemnik termoizolacyjny do wina. Wykonany z poliwęglanu. Nowoczesny, ciekawy design. Innowacyjna technologia zezwalająca podtrzymać wyśmienitą temperaturę wina choćby do dwóch godzin. Umieszczona na obudowie skala w centymetrach zawiadamia, ile należy wsypać kostek lodu, by zachować odpowiednią temperaturę chłodzenia w określonym czasie.

Dwie oddzielne komory dla lodu i wina, w efekcie butelka nie jest mokra od kostek. Efekt „komory chłodniczej” – aluminiowa płytka oddzielająca obie komory sprawia, że chłód generowany poprzez kostki lodu jest poprzez nią absorbowany i utrzymywany.

Nachylona i wyprofilowana aluminiowa płytka pozwala utrzymać butelkę wina w trafnej pozycji, usprawniającej wyjmowanie, a także jej ponowne wkładanie do termosu. Krystaliczna obudowa oprócz zalet wizualnych ułatwia także łatwą i szybką kontrolę ilości kostek lodu oraz poziomu wina w butelce bez konieczności jej wyjmowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.