Menu

POKRYWKA DO POJEMNIKA ZE STALI NIERDZEWNEJ GN 1/2 / YG-00371 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Pokrywka do pojemnika GN firmy YATO ze stali nierdzewnej o wymiarach 1/2.Pokrywka dedykowana jest do linii pojemników gastronomicznych producenta YATO Proffesional Kitchen Equipment, zgodnych ze standaryzacją GASTRO NORM PN-EN 631-1:1996.

Pokrywki produkowane są z najwyższej jakości stali typu 201, o matowej i gładziutkiej powierzchni.Pokrywki do pojemników GN YATO dedykowane są do mistrzowskiego użycia w placówkach żywienia zbiorowego.

Służą do przechowywania żywności w warunkach chłodniczych jak i mroźniczych do -40°C. Pojemniki wyśmienicie nadają się dodatkowo do pracy w zakresie wyższych temperatur do -300°C. Dzięki czemu nadają się do pracy w technice pieców konwekcyjno-parowych.Pokrywki do pojemników GN YATO tworzono przy użyciu prekursorskich technologii.

dzięki czemu osiągnięta została najwyższa jakość wykonania. Szczególną uwagę przyłożono do detali, takich jak zaokrąglone naroża czy gładkie ranty, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz higieny używania.

uzupełniające przetłocznie na obwodzie każdej pokrywki wzmacnia jej konstrukcję, zabezpieczając je przed zagnieceniami powstałymi podczas eksploatacji. Zapewnia to wieloletnie wykorzystywanie w każdych warunkach.Gładka powierzchnia i możliwość mycia w zmywarkach w dodatku ułatwia utrzymanie ich w czystości.Przeznaczenie / użyciePokrywki do pojemników GN YATO dedykowane są do fachowego zastosowania w placówkach żywienia zbiorowego.

Służą do przechowywania żywności w warunkach chłodniczych jak i mroźniczych do -40°C. Pojemniki nieprzeciętnie nadają się również do pracy w zakresie wyższych temperatur do 300°C. Dzięki temu nadają się do pracy w technologii pieców konwekcyjno-parowych.Norma gastronomiczna [GN] 1/2...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.