Menu

POKRYWKA DO POJEMNIKA ZE STALI NIERDZEWNEJ GN 1/9 / YG-00375 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Pokrywka do pojemnika GN producenta YATO ze stali rdzoodpornej o wymiarach 1/9.Pokrywka dedykowana jest do linii pojemników gastronomicznych firmy YATO Proffesional Kitchen Equipment, zgodnych ze standaryzacją GASTRO NORM PN-EN 631-1:1996.

Pokrywki wyprodukowane są z najwyższej jakości stali rodzaju 201, o matowej i gładziutkiej powierzchni.Pokrywki do pojemników GN YATO przeznaczone są do mistrzowskiego wykorzystania w placówkach żywienia zbiorowego.

Służą do przechowywania żywności w warunkach chłodniczych jak i mroźniczych do -40°C. Pojemniki rewelacyjnie nadają się też do pracy w zakresie wyższych temperatur do -300°C. Dzięki temu nadają się do pracy w technice pieców konwekcyjno-parowych.Pokrywki do pojemników GN YATO stworzono przy użyciu pionierskich technice.

dzięki temu osiągnięta została najwyższa jakość wykonania. Szczególną uwagę przyłożono do detali, takich jak zaokrąglone naroża czy gładkie ranty, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa oraz higieny wykorzystywania.

uzupełniające przetłocznie na obwodzie każdej pokrywki wzmacnia jej konstrukcję, zabezpieczając je przed zagnieceniami powstałymi w trakcie eksploatacji. Zapewnia to wieloletnie użytkowanie w każdych warunkach.Gładka powierzchnia i możliwość mycia w zmywarkach na dodatek ułatwia utrzymanie ich w czystości.Przeznaczenie / zastosowaniePokrywki do pojemników GN YATO asygnowane są do mistrzowskiego wykorzystania w placówkach żywienia zbiorowego.

Służą do przechowywania żywności w warunkach chłodniczych jak i mroźniczych do -40°C. Pojemniki rewelacyjnie nadają się ponadto do pracy w zakresie wyższych temperatur do 300°C. Dzięki czemu nadają się do pracy w technice pieców konwekcyjno-parowych.Norma gastronomiczna [GN] 1/9...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.