Menu

POKRYWKA GN 1/3 PC / YG-00436 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Pokrywka z poliwęglanu do pojemnika GN 1/3 marki YATO.rozmiary zgodne ze standaryzacją GASTRO NORM PN-EN 631-1:1996.wykonana z najwyższej jakości poliwęglanu PC, który charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością i opornością na uszkodzenia mechaniczne, gwarantując szczególnie długą żywotność.

dedykowane są do profesjonalnego wykorzystania w restauracjach, barach czy placówkach żywienia zbiorowego.nieszablonowe cechy użycie ich w warunkach chłodniczych czy mroźniczych w temperaturrze do - 40°C.

doskonale nadają się roównież do użycia w zakresie wyższych temperatur sięgających do 99°C. Dzięki czemu można je używać do przechowywania gorących potraw. Jednak nie są dedykowane do stosowania w bemarach czy piecach konwekcyjno-parowych.Pokrywki marki YATO mają wyjątkowo gładką powierzchnię, dzięki temu są łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości.

możliwe jest także mycie w zmywarkach. Nie wchłaniają zapachów czy smaków, przez co po umyciu mogą być dedykowane do przechowywania innych produktów.Szczególną uwagę przyłożono do detali, takich jak zaokrąglone naroża czy gładkie ranty, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny stosowania.

uzupełniające przetłoczenie na obwodzie każdej pokrywki wzmacnia jego konstrukcję, zabezpieczając go przed zagnieceniami powstałymi podczas eksploatacji i zezwala na piętrowe składowanie.Materiał PCNorma gastronomiczna [GN] 1/3...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.