Menu

POKRYWKA GN 1/6 PC / YG-00438 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Pokrywka z poliwęglanu do pojemnika GN 1/6 marki YATO.wymiary zgodne ze standaryzacją GASTRO NORM PN-EN 631-1:1996.wykonana z najwyższej jakości poliwęglanu PC, który znamionuje się niezwykle dużą wytrzymałością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, gwarantując bardzo długą żywotność.

asygnowane są do fachowego zastosowania w restauracjach, barach czy placówkach żywienia zbiorowego.wyjątkowe atrybuty zastosowanie ich w warunkach chłodniczych czy mroźniczych w temperaturrze do - 40°C.

perfekcyjnie nadają się roównież do użycia w zakresie wyższych temperatur sięgających do 99°C. Dzięki temu można je używać do przechowywania gorących potraw. Jednak nie są asygnowane do wykorzystywania w bemarach czy piecach konwekcyjno-parowych.Pokrywki firmy YATO mają wyjątkowo gładką powierzchnię, dzięki temu są nieskomplikowane do czyszczenia i utrzymania w czystości.

możliwe jest także mycie w zmywarkach. Nie wchłaniają zapachów czy smaków, poprzez co po umyciu mogą być przeznaczone do przechowywania innych produktów.Szczególną uwagę przyłożono do detali, takich jak zaokrąglone naroża czy gładkie ranty, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, a także higieny wykorzystywania.

dodatkowe przetłoczenie na obwodzie każdej pokrywki wzmacnia jego konstrukcję, zabezpieczając go przed zagnieceniami powstałymi w trakcie eksploatacji i zezwala na piętrowe składowanieMateriał PCNorma gastronomiczna [GN] 1/6...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.