Menu

TROPICAL Malawi 5000ml - 5000

Cechy produktu

  • Producent Tropical 

Opis

Każdy płatek to przyjemność: Tropical Malawi to wyjątkowo smaczny pokarm, któremu żadna z rybek nie może się oprzeć. Bogata w rozmaite komponenty odżywcze receptura jest specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych pielęgnic z jeziora Malawi i innych pielęgnic.

Wspomaga witalność i pozytywnie wpływa na intensywność kolorów. Pokarm gromadzi dużo lekkostrawnego białka roślinnego, na przykład z zielonego groszku i spiruliny. Cenne kwasy tłuszczowe z kiełków pszenicy i błonnik mogą wspierać funkcje trawienne.

Tropical Malawi to pełnoporcjowa karma do codziennego żywienia pielęgnic, którą można z łatwością dozować dzięki wypróbowanemu i przetestowanemu kształtowi płatków. Tropical Malawi, pokarm w płatkach w skrócie: Pokarm pełnoporcjowy dla rybek Cichlidae z jeziora Malawi z grupy Mbuna.

mieści mnóstwo elementów: wspaniały skład dla pielęgnic z jeziora Malawi i innych wszystko- i roślinożernych pielęgnic. Pełnowartościowa receptura: dieta bogata w składniki odżywcze, poprawnie działa na intensywność barw..

Bogate w łatwo przyswajalne białko: zielony groszek i spirulinę jako źródło białek roślinnych. Cenne kwasy tłuszczowe: z kiełków pszenicy. Bogaty w błonnik skład: pomoc dla układu pokarmowego. Źródło L-karnityny.

nad wyraz prawidłowy smak: wysoka akceptacja wśród sprowadzanych ryb. W formie płatków: nieskomplikowane do dozowania i należycie przyswajalne poprzez ryby.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.