Menu

TROPICAL Super Spirulina Forte 5000ml - 5000

Cechy produktu

  • Producent Tropical 

Opis

Spirulina od kilku lat zadowala się popularnością i zaliczana jest do tzw. Superfood – dzięki wysokiemu stężeniu chlorofilu i białka alga może byćgenialnym pokarmem dla rybek! Tropical Super Spirulina Forte zawiera 36% alg Spirulina platensis (szczególnie wysoka zawartość) i jest wspaniała jako posiłek pełnoporcjowy dla żywiących się glonami pielęgnic afrykańskich i innych ryb (w tym ryb morskich), które wymagają sporej ilości pożywienia roślinnego.

Może być ponadto stosowany jako karma uzupełniająca dla wszystkożernych ryb akwariowych. Karotenoidy zawarte w pokarmie mogą poprawnie wpływać na intensywność kolorów mieszkańców akwarium. Odżywcza receptura może przyczynić się do dobrego funkcjonowania układu pokarmowego i układu wytrzymałościowego zwierząt.

Tropical Super Spirulina Forte 36% w skrócie: Pokarm w płatkach ze spiruliną dla ryb roślinożernych. Zbilansowany skład: do codziennego karmienia pielęgnic afrykańskich i innych ryb morskich. Trafny w dodatku jako dodatkowy pokarm dla ryb wszystkożernych.

Wysoka zawartość alg (36%): źródło chlorofilu i białka. Karotenoidy: mogą poprawnie wpłynąć na intensywność odcieni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.