Menu

100 sztuk. Kule tłuszczowe, pokarm dla ptaków na zimę.

Cechy produktu

  • Producent Turdus 

Opis

100 sztuk Kula tłuszczowa dla ptaków. Pokarm dla ptaków, sikorek na zimę.
Kula tłuszczowa dla ptaków to bogaty w tłuszcze i wysokiej jakości ziarno wysoko energetyczny pokarm, który pozwoli przetrwać zimę. Dlatego pyzy dla ptaków to tak lubiany sposób na dokarmianie ptaków zimą.
Z czego tworzone są kule tłuszczowe dla ptaków?
Tłuszcz zwierzęcy (łój wołowy) starannie miesza się z ziarnami zbóż. To wyjątkowo kaloryczne sprawne źródło zapasów energetycznych w czasie niedoboru naturalnego pokarmu. Powieszona kula tłuszczowa stanowi wspaniały pokarm dla sikorek i innych niewielkich ptaków pozostających, lub przylatujących do Polski w zimie (zimujących). Pyza w siateczce pozwoli umieścić kulę na drzewie, albo w specjalnym karmniku.
szczególnie dobry zimowy pokarm dla nieznacznych ptaków
drobne ptaki ochoczo korzystają z kul tłuszczowych. Z uwagi na drobny wymiar, zawieszona pyza kiwa się i nie może paść łupem dla pokaźnych ptaków tj. Gawrony, sroki czy gołębie. Nie rozsupuje się na mrozie i nie topi się nawet w pełnym słońcu do temperatury +40ºC.
- cenne źródło zapasów energetycznych w czasie niedoboru naturalnego pokarmu.

- stosowny pokarm dla ptaków na zimę, istotnie w okresie przymrozków i silnych mrozów.

- nie ulegają roztopieniu ponadto przy ekspozycji na słońcu do temperatury +40ºC!

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.