Menu

25kg Najlepszy pokarm dla ptaków na zimę. Mieszanka, karma dla ptaków zimujących.

Cechy produktu

  • Producent Odstraszanie 
  • Waga opakowania 25 kg

Opis

najkorzystniejszy pokarm dla ptaków na zimę. Mieszanka ziaren, karma dla ptaków zimujących w worku 25kg + książeczka o dokarmianiu GRATIS!
Wysokiej jakości zimowa karma dla dzikich ptaków. Stosownie dostosowana kompozycja pokarmu dla ptaków zagwarantuje przetrwanie zimy większości gatunków ptaków zimujących w Polsce. Opracowana poprzez ornitologów mieszanka nasion oleistych i zbóż umożliwia dokarmianie ptaków tj. Sikorki (bogatka, modra itp.), łuszczaki (dzwońce, trznadle, czyże, jery, grubodzioby i zęby), dzięcioły. To idealna alternatywa dla niezdrowego dla ptaków chleba!
Wybieraj tylko najkorzystniejszą karmę dla ptaków!

Ziarno dla ptaków zostało przygotowane z największą trosceą o jakość. Elementy nie zawierają GMO i zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 6 lutego 2012 zostały przebadane pod kątem zawartości metali ciężkich, pestycydów, a także patogenów (bakterii, gdzybów, pleśni itp.). Uzyskana mieszanka dla ptaków ma największy stopień czystości (99,9%) i odpowiednią wilgotność. Dzięki czemu wiesz że pokarm, który podasz ptakom nie jest spleśniały i pozostanie długo świeży.


Dokarmianie ptaków w zimie razem z dziećmi

Dzięki dokarmianiu ptaków razem z dziećmi będziecie mogli radować się obserwacją ptaków występujących w ogrodzie i Twojej najbliższej okolicy. Obserwacja ptaków przylatujących do karmnika po jedzenie to genialny pomysł na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Dokarmianie dzikich ptaków przez dzieci uczy odpowiedzialności. To wspaniały sprawdzian dla dziecka przed przygarnięciem zwierząt domowych pod swój dach. Dokarmianie ptaków w przedszkolach i szkołach ma wysoki rozmiar edukacyjny i pozwala przygotować genialne zajęcia.


Dokarmianie ptaków - jaki pokarm wybrać?

Wybierz pokarm dla ptaków, który ptaki ochoczo zjedzą i będzie odpowiadał im zapotrzebowaniu dietetycznemu oraz kalorycznemu w trakcie ciężkiego dla nich czasu. Nie powinien długo zalegać, aby był za każdym razem świeży i nie zanieczyszczony. Należy dbać o odpowiednią jakość pokarmu (nie może być on zjełczały, ani spleśniały). Nigdy nie należy podawać karmy solonej, ziemniaków, zepsutego pieczywa i pieczywa robionego na zakwasie i żywności przetworzonej. Wyjątkowo widoczne jest dodatkowo, by okresowo czyścić miejsce wykładania karmy (np. Karmnik) z wszelkich zanieczyszczeń (odchody ptaków, resztki starego pokarmu itp.).Dlaczego kupujesz u nas najlepszy pokarm dla ptaków?

- przebadany pod kątem zawartości metali ciężkich, pestycydów, patogenów (bakterii, gdzybów, pleśni itp.)
- najwyższy poziom czystości (99,9%)
- nie zawiera GMO
- odpowiedni dla większości gatunków ptaków zimujących w polsce
- świeży, nie spleśniały
- odpowiednia wilgotność

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.