Menu

5kg Pokarm dla ptaków zimujących. Ziarno dla ptaków, dla sikorek.

Cechy produktu

  • Producent Odstraszanie 
  • Waga opakowania 5 kg

Opis

najlepszy pokam dla ptaków na zimę. Pokarm dla ptaków zimujących + książeczka o dokarmianiu GRATIS!


Wysokiej jakości pokarm dla ptaków na zimę. Stosownie przypasowany skład pokarmu pozwoli przetrwać zimę większości gatunków ptaków zimujących w Polsce. Dzięki czemu, iż mieszanka zimowa dla ptaków gromadzi nasiona oleiste oraz zboża ziarno dla ptaków zarówno nieduże ptaki tj. Sikorki (bogatka, modra itp.), łuszczaki (dzwońce, trznadle, czyże, jery, grubodzioby i zęby), dzięcioły. To znakomita alternatywa dla niezdrowego dla ptaków chleba!Podawaj ptakom tylko najlepszy pokarm!

Ziarno dla ptaków zostało przygotowane z największą trosceą o jakość. Elementy nie zawierają GMO, a także zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 6 lutego 2012 zostały przebadane pod kątem zawartości metali ciężkich, pestycydów oraz patogenów (bakterii, gdzybów, pleśni itp.). Uzyskana mieszanka dla ptaków ma największy stopień czystości (99,9%) i odpowiednią wilgotność. Dzięki czemu wiesz że pokarm, który podasz ptakom nie jest spleśniały i pozostanie długo świeży.


Dokarmianie ptaków z dziećmi

Dzięki dokarmianiu ptaków Ty, a także dzieci będziecie mogli cieszyć się obserwacją ptaków występujących w ogrodzie i Twojej najbliższej okolicy. Obserwacja ptaków przylatujących do karmnika po jedzenie to znakomity sposób wspólnego spędzania czasu. Dokarmianie dzikich ptaków przez dzieci ma wysoki rozmiar edukacyjny i uczy odpowiedzialności. To doskonały sprawdzian dla dziecka przed przygarnięciem zwierząt domowych pod swój dach.


Dokarmianie ptaków - jaki pokarm wybrać?

Wybierz pokarm dla ptaków, który ptaki z ochotą zjedzą i będzie odpowiadał im zapotrzebowaniu dietetycznemu i kalorycznemu podczas ciężkiego dla nich czasu. Nie powinien długo zalegać, by był za każdym razem świeży i nie zanieczyszczony. Należy dbać o odpowiednią jakość pokarmu (nie może być on zjełczały, ani spleśniały). Nigdy nie należy podawać karmy solonej, ziemniaków, zepsutego pieczywa oraz pieczywa robionego na zakwasie i żywności przetworzonej. Niezwykle pokaźne jest dodatkowo, by okresowo czyścić miejsce wykładania karmy (np. Karmnik) z wszelkich zanieczyszczeń (odchody ptaków, resztki starego pokarmu itp.).
Dlaczego kupujesz u nas najlepszy pokarm dla ptaków?

- przebadany pod kątem zawartości metali ciężkich, pestycydów, patogenów (bakterii, gdzybów, pleśni itp.)
- najwyższy poziom czystości (99,9%)
- nie mieści GMO
- adekwatny dla większości gatunków ptaków zimujących w polsce
- świeży, nie spleśniały
- odpowiednia wilgotność

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.