Menu

VERSELE-LAGA Karma Nutribird a21 800 g - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent VERSELE-LAGA 
  • Waga opakowania 0.8 kg

Opis

Karmienie piskląt z ręki wymaga użycia pokarmu dopasowanego do szczególnych potrzeb młodych ptaków. Pokarm Versele-Laga NutriBird A21 został specjalnie tworzony do ręcznego karmienia piskląt i dostarcza do organizmu zwierzęcia wszystkie ważne składniki odżywcze, potrzebne do trafnego wzrostu i zachowania prawidłowej kondycji fizycznej.

Skład tego pokarmu dla ptaków został opracowany na podstawie badań naukowych i jest zalecany przez lekarzy weterynarii. Pokarm Versele-Laga NutriBird A21 jest używany na całym świecie do karmienia piskląt – równocześnie w parkach ornitologicznych, jak i w hodowlach – i posiada elementy, które mogą stymulować procesy trawienne, w tym substancje stabilizujące florę bakteryjną jelit, enzymy trawienne i organiczne.

To przyczynia się do optymalizacji przyswajania i zastosowania składników odżywczych. Versele-Laga NutriBird A21 pokarm do ręcznego karmienia piskląt w skrócie: Pokarm do ręcznego karmienia piskląt dla optymalizacji wzrostu.

Zbilansowany i kompletny: dostarcza do organizmu pisklęcia wszystkie konieczne do adekwatnego wzrostu i rozwoju komponenty odżywcze. Opracowany poprzez naukowców skład. Wsparcie procesów trawienia: posiada substancje stabilizujące florę bakteryjną jelit, enzymy trawienne i naturalne, pomagające usprawnić pracę układu pokarmowego.

Zalecany przez weterynarzy: używany na całym świecie w punktach dokarmiania zwierząt, parkach ornitologicznych i hodowlach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.