Menu

VITAPOL Kule tłuszczowe dla ptaków wolnożyjących 30szt - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent VITAPOL 

Opis

Kule tłuszczowe dla ptaków. Kula tłuszczowa dla ptaków, pyzy 35szt.
Kule tłuszczowe dla ptaków to wysokiej jakości, wysokoenergetyczny pokarm. Bogate w tłuszcze i wysokiej jakości ziarno, pyzy dla ptaków to bardzo popularny sposób na dokarmianie ptaków w zimie.
Z czego zrobione są kule tłuszczowe dla ptaków?
Zawarty w składzie łój wołowy z ziarnami zbóż to wyjątkowo kaloryczne połączenie i cenne źródło zapasów energetycznych w czasie niedoboru naturalnego pokarmu. Powieszona kula tłuszczowa stanowi nieprzeciętny pokarm dla sikorek i innych niewielkich ptaków pozostających, albo przylatujących do Polski w zimie (zimujących). Pyza w siateczce pozwoli umieścić kulę na drzewie, albo w specjalnym karmniku.
wyjątkowo dobry zimowy pokarm dla śladowych ptaków
niepokaźne ptaki chętnie korzystają z kul tłuszczowych. Z uwagi na mały wymiar, zawieszona pyza kiwa się i nie może być pokarmem dla znacznych ptaków tj. Gawrony, sroki czy gołębie. Nie roztopi się nawet w pełnym słońcu do temperatury +40ºC.
- cenne źródło zapasów energetycznych w czasie niedoboru naturalnego pokarmu.

- trafny pokarm dla ptaków na zimę, nad wyraz w okresie przymrozków i silnych mrozów.

- nie ulegają roztopieniu ponadto przy ekspozycji na słońcu do temperatury +40ºC!

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.