Menu

VITAPOL Smakers dla zeberk - jajeczny- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent VITAPOL 

Opis

 SMAKERS DLA ZEBERKI JAJECZNY VITAPOL ZVP-2306 50g / 2 szt. Nieprzeciętnie uzupełnia codzienną dietę ptaków z dodatkiem suszonego jajka, dostarcza odżywczych białek w 80% wykonywane ręcznie poddawane oryginalnemu na rynku procesowi suszenia w temperaturach nie przekraczających 65ºC przez kilka godzin.

Brak stosowania wysokich temperatur pozwala na zachowanie pokaźniejszej ilości witamin i związków mineralnych ulegających rozpadowi w przypadku stosowania innych metod suszenia, jak np. Wypiek. Smakers będący równocześnie smakołykiem i jak i pożywnym dodatkiem do codziennej diety zeberek i niewiele znaczących ptaków egzotycznych.

Białko z jaj zapewnia wszystkie konieczne dla dobrego funkcjonowania organizmu aminokwasy. Konieczny dodatek w żywieniu ptaków przed i w czasie lęgów, a także w okresie pierzenia. Występowanie nasion murzynka przeciwdziała zjawisku zatrzymania jaj.

Stanowi także perfekcyjne uzupełnienie diety ptaków w czasie spoczynku. Dawkowanie: Podawać codziennie Skład: mąka z ziarna pszenicy, proso żółte, proso czerwone, nasiona mozgi kanaryjskiej, nasiona nigru, drożdże, jaja w proszku.

Dodatki: barwniki. Zawartość komponentów analitycznych białko minimalistyczne % (min): 9,7 oleje i tłuszcze surowe % (min): 2,9 włókno ascetyczne % (max): 6,9 popiół ascetyczny % (max): 4,8 wilgotność % (max): 12 Nr. Artykułu: ZVP-2306...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.