Moje konto
  • Revol BASALT - Talerz Prostokątny - Czarny Revol BASALT - Talerz Prostokątny - Czarny

Revol BASALT - Talerz Prostokątny - Czarny

0 ofert z 0 sklepów

Producent Revol France WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Półmiski innych firm

Informacje o produkcie

ProducentRevol France

Historia marki REVOL zaczyna się w 1879 roku we francuskim mieście Saint-Uze. Ta początkowo niewielka manufaktura wytwarzała wysokiej jakości porcelanę, która dziś znana jest niemal na całym świecie. Niepowtarzalne wzornictwo połączone z najwyższą jakością materiału i precyzją wykonania, daje finalnie produkt, który bez najmniejszych wątpliwości spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Produkty REVOL goszczą w kuchniach najlepszych restauracji na świecie oraz wszędzie tam gdzie gotowanie jest prawdziwą pasją. Klasyczna estetyka przeplata się tu z nowoczesną formą i niebanalna linią. Linia porcelany Revol BASALT to niezwykle efektowane naczynia do serwowania.

Są one doskonałe do prezentacji i podawania przekąsek, dań głównych, serów i wielu innych kulinarnych przysmaków. Wyprofilowane wgłębienia idealnie pasują do innych naczyń dostępnych w ofercie francuskiego producenta.

Seria BASALT jest efektem inspiracji projektantów naturalnym kamieniem. Po latach intensywnych prac stworzyli oni porcelanę, która strukturą przypomina właśnie naturalny kamień. Naczynia te są dostosowane do kontaktu z żywnością, nie zawierają żadnych niebezpiecznych dla zdrowia związków.

Zaawansowana technologia produkcji sprawia, że nie zarysowują się i nie odpryskują. Można je z powodzeniem używać w piekarnikach (rozgrzanych do 300 stopni C), kuchenkach mikrofalowych, zamrażać w temperaturze do -20 st.C i myć w zmywarce.

Prostokątny prostokątny, wymiary: 25 x 12 cm, wys. 0,7 cm. Kolor czarny....

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.