Menu

Pompka LEZYNE Gauge Drive HV M ABS czarny

Cechy produktu

  • Producent Lezyne 

Opis

Kompaktowa pompka HV w 100% wytworzona jest z aluminium CNC dla uzyskania skrupulatnej i lekkiej konstrukcji. Nakładany uchwyt i korpus pompki są zintegrowane w kompaktowej obudowie. Wyposażona jest w ABS Pen Gauge - przewód ze zintegrowanym manometrem do precyzyjnego pomiaru ciśnienia. Kompatybilny z zaworami Presta i Schrader.

Max ciśnienie: 90 psi / 6,2 bar.
Kolor: czarny.
Długość: 232 mm.
Waga: 199 g.

TECHNOLOGIE:

HV - Pompki przypasowane do szerszych opon np. Rowery górskie - gdzie nie jest wymagane wysokie ciśnienie. Mają szerszy tłok dzięki temu pompowanie jest proste i prędkie.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa budowa - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, wykorzystywany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych składników pompki.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest umocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, użytkowanym zamiast aluminium do produkcji składników pompek, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wyprodukowana jest z aluminium obrabianego CNC, co sprawia,budowa jest niezwykle skrupulatna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck albo Speed Chuck. ABS ponadto eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. W trakcie korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS,przypasować ciśnienie w oponach.

THREADED CONNECTION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące równocześnie do dętek rodzaju Presta jak i zaworów Schrader powodują, że połączenie w trakcie pompowania jest bezpieczne.

INTEGRATED GAUGE - kabel ze zintegrowanym manometrem do precyzyjnego pomiaru ciśnienia; mieści jasne i proste do odczytania wartości zarówno w jednostce PSI jak i w BAR.

O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i... Kasą. Produkty bowiem tej firmy to niewiele znaczące dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... Ach:)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.