Menu

Pompa Hamulcowa Vw Beetle /nr Lpr 1145/ Szt Starline

Cechy produktu

  • Producent STARLINE 

Opis

właściwości
  • Średnica cylindra [mm]: 19,05
  • wymiar gwintu: 10 x 1 (5)
  • Materiał: Żeliwo
  • System hamulcowy: ATE
Opis
średnica cylindra [mm] 19,05
wymiar gwintu 10 x 1 (5)
Materiał Żeliwo
System hamulcowy ATE
Hydraulika hamulcowa samochody osobowe

Pompa hamulcowa służy do wytworzenia ciśnienia w układzie hydraulicznym hamulców. Pompa przekazuje ciśnienie przedni i tylny obwód hamulcowy (pompa dwusekcyjna) lub na jeden z nich (pompa jednosekcyjna). Pompy hamulcowe wyprodukowane były przeważnie z żeliwa, obecnie w związku z dążeniem producentów aut do ulepszania ich osiągów w zakresie zmniejszania zużycia paliwa, wykonuje się je z aluminiumobniżyc wagę pompy hamulcowej. Cylinderki hamulcowe należą do układu hamulcowego bębnowego. Należy je wymieniać parami.

O marce HYDRAULIKA HAMULCOWA STARLINE

firma Starline działa na rynku europejskim od 1999 roku. Obecnie ma ona przedstawicielstwa handlowe w 19 krajach europejskich i jest dystrybuowana do kolejnych krajów. Strategią producenta jest oferowanie produktów wysokiej jakości za dostępną cenę. Marka Starline obejmuje obecnie 50 linii produktów, które pokrywają ponad 90% części zamiennych do samochodów osobowych. Marka Starline proponuje też części zamienne do motocykli i samochodów ciężarowych. Firma Starline posiada w magazynie 35, 000 pozycji części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatowego, które są dostarczane do naszych klientów kilka razy dziennie, przy zaimplementowaniu innowacyjnej logistyki. Produkcja jest zapewniona poprzez uwielbianych dostawców z Europy i z innych kontynentów, którzy mają obszerne doświadczenie w zakresie wybranych produktów. Popularność naszej marki nadal rośnie, o czym świadczy 10 milionów pozycji sprzedawanych rocznie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.