Menu

MSW Pompa do oleju - mini cpn - 40 l/min - 12 V MSW-OP40 S2 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Pompa do oleju - mini cpn - 40 l/min - 12 VProfesjonalna samozasysająca pompa do oleju marki MSW została asygnowana do pompowania oleju, oleju napędowego, biodiesla i nafty (nie służy do benzyny!). Mini CPN rewelacyjnie pasuje do tankowania pojazdów i sprzętów rolniczych, dzięki czemu stanie na wysokości zadania w warsztatach, garażach i na stacjach paliwowych.

Model MSW-OP40S2 jest konieczny w rolnictwie i recyklingu samochodów.Pompka do paliwa 12v – opisWysoka wydajność urządzenia to zasługa mocy 155 W i 2800 obrotów w ciągu minuty. Korzystne parametry zapewniają pompowanie z przepływem 40 l/min przy wysokości zasysania 5 m i ciśnieniu 3 bar.Samozasysanie oznacza, że pompa do oleju może działać bez konieczności ponownego wypełniania kanału dopływowego.

Sprzęt sam usunie zgromadzone powietrze z przewodu ssawnego. Tego typu pompy charakteryzują się wyższym poziomem ssania; do 10 m różnicy w porównaniu z odśrodkowymi. Zawór by-pass uniemożliwia przeciążeniu, duża sprawność – generowanie mocy 155 W i 2800 obr./min zezwala na przepływ 40 l/min przy zasysaniu na wysokość 5 m Zawór by-pass – zawór obejściowy zapobiegający przegrzaniu w chwili zatkania Samozasysanie – nie ma konieczności ponownego wypełniania kanału dopływowego Pełen pakiet – wąż ssący, wąż wylotowy, dysza idealna trwałość – działa na sucho przez dłuższy czas

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.