Menu

MSW Pompa do oleju - mini cpn - 40 l/min - 230 V MSW-OP40S - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Pompa do oleju - mini cpn - 40 l/min - 230 VProfesjonalna pompa do oleju marki MSW została asygnowana do pompowania oleju, oleju napędowego, biodiesla i nafty (nie służy do benzyny!). Mini CPN znakomicie nadaje się do tankowania pojazdów i sprzętów rolniczych, dzięki czemu spełni oczekiwania w warsztatach, garażach i na stacjach paliwowych.

Model MSW-OP40S jest potrzebny w rolnictwie, a także recyklingu samochodów.Pompka do paliwa 230V – opisWysoka sprawność urządzenia to zasługa mocy 370 W i 3500 obrotów w ciągu minuty. Korzystne cechy gwarantują pompowanie z przepływem 40 l/min przy wysokości zasysania 5 m i ciśnieniu 3 bar.

Zawór by-pass uniemożliwia przeciążeniu, wyrównuje ciśnienie w momencie np. Zagięcia przewodu., a także prosta obsługa wyróżniają model MSW-OP40S. Mini CPN ekspresowo i łatwo podłączysz do różnych pojazdów i urządzeń.

Montaż narzędzia do powierzchni roboczej pozwalają na wywiercone otwory. Węże o długości 2,1 m (ssący) i 4,2 m (w obfita skuteczność – generowanie mocy 370 W i 3500 obr./min zezwala na przepływ 40 l/min przy wysokości zasysania 5 m i ciśnieniu roboczym 3 bar Wszystko w zestawie – wąż ssący, wąż wylotowy oraz dysza Precyzja – siatka przefiltrowująca chroni przed przedostaniem się zanieczyszczeń do oleju Zawór by-pass – zawór obejściowy uniemożliwiający przegrzaniu w chwili zatkania Bezpieczeństwo używania – dokument CE i stopień ochrony IP55

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.