Menu

MSW Pompa do oleju - mini cpn - 40 l/min - zaciski MSW-OP40 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Pompa do oleju - mini cpn - 40 l/min - zaciskiProfesjonalna samozasysająca pompa do oleju producenta MSW została przeznaczona do pompowania oleju, oleju napędowego, biodiesla i nafty (nie służy do benzyny!).

Mini CPN doskonale pasuje do tankowania pojazdów i urządzeń rolniczych, dzięki czemu sprawdzi się w warsztatach, garażach i na stacjach paliwowych. Model MSW-OP40 jest konieczny w rolnictwie oraz recyklingu samochodów.Pompka do paliwa 12v – opisWysoka produktywność urządzenia to zasługa mocy 155 W i 2800 obrotów w ciągu minuty.

dobre właściwości gwarantują pompowanie z przepływem 40 l/min przy wysokości zasysania 5 m i ciśnieniu 3 bar.Samozasysanie oznacza, że pompa do oleju może działać bez konieczności ponownego wypełniania kanału dopływowego.

Sprzęt sam wyeliminuje skategoryzowane powietrze z przewodu ssawnego. Tego rodzaju pompy charakteryzują się wyższym poziomem ssania; do 10 m różnicy w porównaniu z odśrodkowymi. Zawór by-pass zapobiega przeciążeniu, duża wydajność – generowanie mocy 155 W i 2800 obr./min pozwala na przepływ 40 l/min przy ciśnieniu roboczym 3 bar Samozasysanie – nie ma konieczności ponownego wypełniania kanału dopływowego; pompy samozasysające mają wyższy poziom ssania (do 10 m różnicy w porównaniu z odśrodkowymi) Zawór by-pass – zawór obejściowy uniemożliwiający przegrzaniu w momencie zatkania Bezpieczeństwo używania – dokument CE i stopień ochrony IP55 Klemy pozwalają podłączyć pompę do akumulatora samochodu, żeby ją naładować

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.