Menu

MSW Pompa do oleju - mini cpn - 60 l/min MSW-OP60 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Pompa do oleju - mini cpn - 60 l/minProfesjonalna samozasysająca pompa do oleju producenta MSW została przeznaczona do pompowania oleju, oleju napędowego, biodiesla i nafty (nie służy do benzyny!). Mini CPN idealnie pasuje do tankowania pojazdów i urządzeń rolniczych, dzięki czemu spełni oczekiwania w warsztatach, garażach i na stacjach paliwowych.

Model MSW-OP60 jest potrzebny w rolnictwie i recyklingu samochodów.Pompa do paliwa 230V – opisPompa do oleju MSW-OP60 to niezastąpiony sprzęt do tankowania samochodów w garażu, warsztacie i wszędzie tam, gdzie przydają się mobilne dystrybutory paliwa.

Dzięki urządzeniu przystępnemu w oficjalnym salonie producenta MSW przepompujesz naftę, olej, olej napędowy i biodiesla. Skuteczne działanie – 550 W mocy, 2800 obr./min, przepływ 60 l/min, wysokość zasysania 5 m, ciśnienie 3 bar By-pass – ochrona przed przegrzaniem Samozasysanie – pompa działa bez konieczności ponownego zalania kanału dopływowego Bezpieczeństwo – c szeroka wydajność – generowanie mocy 550 W i 2800 obr./min pozwala na przepływ 60 l/min przy wysokości zasysania 5 m i ciśnieniu roboczym 3 bar Zawór by-pass – zawór obejściowy zapobiegający przegrzaniu w chwili zatkania Samozasysanie – nie ma konieczności ponownego wypełniania kanału dopływowego Bezpieczeństwo stosowania – atest CE i stopień ochrony IP55 Siatka oczyszczająca – zapobiega dostawaniu się zanieczyszczeń do oleju

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.