Menu

MSW Pompa do oleju - mini cpn - licznik MSW-OP60S - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Pompa do oleju - mini cpn - licznikProfesjonalna samozasysająca pompa do oleju producenta MSW została asygnowana do pompowania oleju, oleju napędowego, biodiesla i nafty (nie służy do benzyny!). Mini CPN doskonale nadaje się do tankowania pojazdów i urządzeń rolniczych, dzięki czemu stanie na wysokości zadania w warsztatach, garażach i na stacjach paliwowych.

Model MSW-OP60S jest niezbędny w rolnictwie oraz recyklingu samochodów.Pompka do paliwa z licznikiem – opisPompa do oleju MSW-OP60S to niezastąpiony sprzęt do tankowania samochodów w garażu, warsztacie i wszędzie tam, gdzie przydają się mobilne dystrybutory paliwa.

Dzięki urządzeniu dostępnemu w oficjalnym salonie firmy MSW przepompujesz naftę, olej, olej napędowy i biodiesla. Sprawne działanie – 600 W mocy, 2800 obr./min, przepływ 60 l/min, ciśnienie 3 bar, wysokość zasysania 5 m Samozasysanie – pompa działa bez konieczności ponownego zalania kanału dopływowego By-pass – ochrona przed przegrzaniem Precyzja wielka skuteczność – generowanie mocy 600 W i 2800 obr./min umożliwia przepływ 60 l/min przy wysokości zasysania 5 m i ciśnieniu roboczym 3 bar Samozasysanie – nie ma konieczności ponownego wypełniania kanału dopływowego; pompy samozasysające mają wyższy poziom ssania (do 4 m różnicy w porównaniu z odśrodkowymi) Zawór by-pass – zawór obejściowy zapobiegający przegrzaniu w momencie zatkania bardzo skrupulatne pomiary – wysokiej jakości licznik umożliwiający odczyt sumy cząstkowej i całkowitej przelanego paliwa Kompletny komplet – wąż ssący, wylotowy i pistolet; pompa jest zamocowana na zrównoważonej ramie zapewniającej mobilny użytek

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.