Menu

MSW Pompa do wymiany oleju w skrzyni automatycznej - 7,5 l MSW-AGP-01 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Pompa do podmiany oleju w skrzyni samoczynnej MSWPneumatyczna pompa do zamiany oleju MSW posłuży do szybkiego opróżniania i napełnienia samoczynnych skrzyń biegów oraz dyferencjałów modnych marek samochodów.

Model MSW-AGP-01 nadzwyczajnie spełni oczekiwania w rękach mechaników oraz pracowników stacji diagnostycznych.Urządzenie do zamiany oleju w skrzyni samoczynnej MSW-AGP-01 – opisUniwersalność produktu to zasługa pokaźnej liczby adapterów dołączonych do zestawu.

13 złączek pozwala przymocować sprzęt do samoczynnych skrzyń biegów rozmaitych producentów. Przystępna instalacja do pojazdu jest możliwa dzięki systemowi zbrata wtykowych, w który zaopatrzono adaptery.duża pojemność zbiornika (7,5 l) zapewnia produktywną pracę z pompą do zamiany oleju.

zaopatrzono go w obszerny wlot zezwalający na wygodne opróżnienie, a także napełnienie pojemnika. Dodatkowo dwa zawory służą do kontrolowania przepływu cieczy.Łatwa obsługa modelu MSW-AGP-01 wynika m.in. Z zasto Uniwersalność – 13 adapterów w zestawie pojemność – 7,5-litrowy zbiornik zapewnia wysoką produktywność Kontrola przepływu – wykorzystanie dwóch zaworów Wygoda – długi, 150-centymetrowy wąż

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.