Menu

MSW Pompa do wymiany oleju w skrzyni automatycznej - 7,5 l MSW-AGP-01 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Pompa do podmiany oleju w skrzyni automatycznej MSWPneumatyczna pompa do podmiany oleju MSW posłuży do prędkiego opróżniania i napełnienia samoczynnych skrzyń biegów i dyferencjałów modnych marek samochodów.

Model MSW-AGP-01 genialnie stanie na wysokości zadania w rękach mechaników oraz pracowników stacji diagnostycznych.Urządzenie do podmiany oleju w skrzyni automatycznej MSW-AGP-01 – opisUniwersalność produktu to zasługa sporej liczby adapterów dołączonych do zestawu.

13 złączek pozwala przymocować sprzęt do samoczynnych skrzyń biegów zróżnicowanych producentów. Nieskomplikowana instalacja do pojazdu jest realna dzięki systemowi złączy wtykowych, w który wyposażono adaptery.spora pojemność zbiornika (7,5 l) gwarantuje wydajną pracę z pompą do zamiany oleju.

wyposażono go w obszerny wlot zezwalający na komfortowe opróżnienie i napełnienie pojemnika. W dodatku dwa zawory służą do kontrolowania przepływu cieczy.Łatwa obsługa modelu MSW-AGP-01 wynika m.in. Z zasto Uniwersalność – 13 adapterów w zestawie objętość – 7,5-litrowy zbiornik zagwarantuje wysoką efektywność Kontrola przepływu – wykorzystanie dwóch zaworów Wygoda – długi, 150-centymetrowy wąż

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.