Menu

Klasyczne portfele skórzane damskie - Barberini's - Brązowy ciemny - Brązowy ciemny

Cechy produktu

  • Producent Barberini's 
  • Rodzaj produktu portfel 
  • Dla kogo dla kobiety 

Opis

konwencjonalny portfel damski ze skóry naturalnej Barberini's

Portfel damskie to nieodłączny dodatek w każdej żeńskiej torebce. Pozwala na komfortowe przechowywanie gotówki i kart płatniczych, stanowiąc równocześnie dopełnienie całej kreacji. Dlatego warto zadbać o to,mieć w swej garderobie klasyczny żeński portfel, który idealnie skomponuje się z każdym strojem – powszednim, jak i na ważniejsze wyjścia.

Paniom szanującym klasykę, polecamy konkretny i gustowny portfel kobiecy, tworzony z wysokiej jakości skóry poprzez włoską producenta Barberini's. Żeby sprostać gustom kobiet, oferujemy im klasyczny i nieśmiertelny portfel niebieski, czerwony, zielony, brązowy, a także czarny.

Włoskie portfele skórzane

klasyczne portfele skórzane kobiece Barberini's zostały wykonane we Włoszech, ze skóry naturalnej licowej. Klasyczny wygląd portfela akcentuje jego nieprzemijalny charakter. Konwencjonalne portfele skórzane żeńskie zostały stworzone dla pań lubiących wygodę i gustowny styl.

Wnętrze portfela: tradycyjne portfele skórzane żeńskie są spinane na zatrzask. We wnętrzu wyrózniono kieszeń na monety, trzy kieszenie na banknoty oraz dokumenty. Portfel mieści karty płatnicze, a także zdjęcia.

rozmiary portfela: wysokość 10cm, szerokość 19cm, szerokość dna 3cm,

Kolor portfela: brązowy ciemny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.