Menu

Nowoczesny Mały Skórzany Portfel RFID Antykradzieżowy Czarny - Czarny mat

Cechy produktu

  • Producent KORUMA® 
  • Rodzaj produktu portfel 

Opis

niewielki progresywny portfel zamykany na zamek z uzupełniającą ochroną RFID STOP ™ i funkcją Tap&Go™

BEZPIECZEŃSTWO - W portfelu zastosowano ochronę kart zbliżeniowych RFID STOP™, która efektywnie blokuje sygnały docierające do kart umieszczonych w portfelu. Trzy przegrody na karty umieszczone z przodu portfelika są oddzielnie zabezpieczone.

WYGODA - Z tyłu portfelika znajduje się kieszeń tzw. Okienko z zaimplementowaną technologią Tap&Go ™. Przegroda ta dedykowana jest do kart, które posiadają być czytane przez przyłożenie portfelika do czytnika (bez wyjmowania karty).

WYSOKA JAKOŚĆ - Portfel męski produkowany jest z wysokiej jakości 100% naturalnej skóry koloru czarnego. Precyzyjnie uszyty z trosceą o szczegóły (podwójne przeszycia kieszeni na karty). Zapięcia japońskiej grupy YKK.

wyśmienitY prezent - Ten stylowy skórzany portfel męski zapakowany jest w eleganckie czarne pudełko, tworzone z twardego kartonu. Portfel owinięty jest w serwetkę koloru czarnego. Całość opakowania powoduje, iż jest to wspaniały i pożądany prezent.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.