Menu

Portfel Męski Skórzany z Zabezpieczniem RFID Pionowy Skóra SM-906PBL

Cechy produktu

  • Producent KORUMA® 
  • Rodzaj produktu portfel 
  • Dla kogo dla mężczyzny 

Opis

Stylowy i popularny portfel męski skórzany koloru czarnego.

szczególnie POJEMNY - Portfel pomieści bardzo dużo kart (posiada aż 7 oddzielnych kieszonek na karty zbliżeniowe). W dodatku znajdują się dwa miejsca, gdzie swobodnie można umieścić dowód rejestracyjny wraz z przejrzystą okładką, kieszeń tzw. Okienko na dowód tożsamości albo zdjęcia najbliższych. W portfelu znajdują się także dwie kieszenie na zamek (jedna obok okienka, druga w przegrodzie na banknoty). Oczywiście portfel zapinaną na zamek kieszeń na monety, chociaż tym razem zlokalizowana jest na zewnątrz co sprawia, iż nie trzeba otwierać całego portfela, żeby się do niej dostać.

BEZPIECZEŃSTWO - W portfelu wykorzystano ochronę kart zbliżeniowych RFID BLOCK™, która sprawnie blokuje sygnały docierające do kart umieszczonych w portfelu. Portfel ekranowany (broniony) jest od zewnątrz, dlatego, aby ochrona w pełni działała portfel musi być zamknięty.

WYSOKA JAKOŚĆ - Portfel męski wykonany jest z wysokiej jakości 100% naturalnej skóry koloru czarnego. Dokładnie uszyty z trosceą o detale.

genialnY podarunek - Ten gustowny skórzany portfel męski zapakowany jest w wysmakowane czarne pudełko, wytwarzane z twardego kartonu. Portfel owinięty jest w serwetkę koloru czarnego. Całość opakowania powoduje, że jest to wyśmienity i pożądany prezent.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.