Moje konto
  • MAMO-TATO pościel 3-el Serduszka w kremie do łóżeczka 60x120cm MAMO-TATO pościel 3-el Serduszka w kremie do łóżeczka 60x120cm

MAMO-TATO pościel 3-el Serduszka w kremie do łóżeczka 60x120cm

1 oferta z 1 sklepu

Producent MAMO-TATO WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMAMO-TATO
Śliczna pościel dla niemowląt 3-elementowa z aplikacjami - serduszkami.
Pościel dla dzieci do łóżeczka 60x120 cm.



W skład kompletu wchodzi:

1. Poszewka na poduszkę 40x60 cm (zapinana na bezpieczny suwaczek)

2. Poszewka na kołderkę 90x120 cm lub 100x135 cm (zapinana na bezpieczny suwaczek).

3. Ochraniacz na szczebelki 30x180cm (wysokość w zagłówku 40cm) z wyoblonym zagłówkiem ozdobionym dużymi aplikacjami - serduszkami. Ochraniacz posiada pogrubioną górną krawędź dla jeszcze większego bezpieczeństwa Twojego Maluszka. Każda doświadczona Mama na pewno miała problem z załamywaniem się ochraniacza. Z naszym ochraniaczem nie będzie tego problemu - jest pod tym kątem odpowiednio wykrojony i przeszyty. Ochraniacz posiada 9 długich porządnie przyszytych troczków dzięki którym można go solidnie przytwierdzić do łóżeczka.

Wypełnienie ochraniacza to włóknina puszysta silikonowana o gramaturze 300g/m2 wyłącznie w I gatunku. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wypełnienia ochraniacz długo zachowa swoją pierwotną puszystość, kształt i właściwości .


Bezpieczeństwo

Tkanina, wypełnienie oraz nici, którymi uszyty jest ten produkt posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające , iż każdy z tych surowców spełnia najściślejsze wymagania humanoekologiczne dotyczące produktów dla dzieci.

Produkt antyalergiczny. Całość można prać w pralce w 40 stopniach.


Serduszka w kremie



Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też