Moje konto

Postacie z bajek

17 produktów

O kategorii Postacie z bajek

Każde dziecko ma swoje ulubione bajki i postacie z nich. Dla wszystkich fanów bajek, kreskówek filmów przedstawiamy poniższą kategorię zatytułowaną maskotki postacie z bajek. Któż nie słyszał o pulchniutkim Kubusiu Puchatku? Pochodzi on z dobrze znanej dzieciom bajki o tym samym tytule. Maskotka ta została wykonana z wysokogatunkowego, przyjemnego w dotyku pluszu. Twój maluch na pewno ją pokocha. Z serii Kubuś Puchatek pochodzą także i inni bohaterowie, których znajdziesz w tej kategorii.

Wielu chłopców uwielbia majsterkowanie. Maniek Złota Rączka jest ich prawdziwym idolem, wszystkim pomoże, zawsze znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Kup swemu dziecku pluszową maskotkę, która na pewno przypadnie mu do gustu.

Wielu rodziców z pewnością zna postacie z bajek takie jak Kaczor Donald, Myszka Miki, Goofy, Pluto, itd. Zapoznaj swoje dziecko z nimi przedstawiając mu bajki z ich udziałem, a także dając im w prezencie maskotki z ich podobiznami. Te bajki bawiły bowiem nas samych. Na pewno spodobają się również naszym pociechom. Serie takie jak Auta, czy Teletubisie, bądź Reksio, to świetne zabawki, które uczą dzieci uczuć, dobroci, zażyłości. Może warto im kupić maskotkę, która będzie ucieleśnieniem przesłań bajkowych. Niech na przykład kot Bonifacy wydający odgłosy będzie świetnym prezentem za dobre postępowanie, naukę, itd. Niech każdy rodzic, dziadek, opiekun, wybierze takie produkty, które przypadną do gustu malcom. Zwróć przede wszystkim uwagę na upodobania dziecka, by trafić z zabawką.

Sprawdź też