Menu

2+1 GRATIS BigErection na mocną i długą erekcję

Cechy produktu

  • Producent Medica-Group 

Opis2+1 GRATIS BigErection na konkretną i długą erekcję

3x 60 kaps. - jakość medyczna, na potężną i długą erekcję

BigErection to Mega solidne stężenie - nawet 20:1

Wielu panów chciałoby:

• Móc uprawiać seks kiedy tylko mają na to ochotę

• Uzyskać konkretną i długą erekcję

• W pełni zaspokoić swoją partnerkę

• Dotrzeć do jej punktu “G” dzięki temu Ona zaczęłaby przeżywać najpiękniejsze orgazmy w swoim życiu

• Odczuwać większe przyjemności seksualne

• mieć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem oraz wydłużyć czas trwania stosunku

• Osiągnąć przypływ szerokiej energii seksualnej i witalności erotycznej

Bądź mężczyzną zawsze, gdy ona tego pragnie

Widząc pożądanie w jej oczach, możesz stanąć na baczność kiedy tylko zechcesz? To łatwiejsze aniżeli myślisz. Kombinacja naturalnych składników polepsza wrażliwość i ukrwienie narządów płciowych, zwiększając możliwości seksualne.

składniki zawarte w suplemencie diety BigErection posiadają na celu pomóc w uzyskaniu silniejszej erekcji, dłużej trwających wzwodów, pokaźniejszej wydajności seksualnej i wyjątkowo solidnych doznań.

Czy chcesz żeby Twoja partnerka nadal udawała orgazm?

obszerna część związków rozpada się poprzez brak satysfakcjonującego seksu. Może to oznaczać, że całe sporo panów nie jest w stanie zadowolić swej partnerki. Być może nie masz świadomości, że Twoja kobieta od miesięcy nie miała prawdziwego orgazmu.

Fantastyczny seks cementuje związek

Wyobraźcie sobie, że po czterdziestym roku życia można sprawnie odzyskać skuteczność seksualną sprzed 15-stu czy 20-stu lat. Progresywny skład BigErection może przywrócić silne wzwody, zapewnić mężczyźnie kontrolę nad stosunkiem i wpływać opóźnienie wytrysku. Warto pamiętać, iż partnerzy, którzy mają udane życie intymne, budują głębsze relacje niż pary, których życie erotyczne jest nieudane. Medycyna uczyniła ogromny postęp w zwalczaniu problemów z potencją i warto z tego korzystać.

Ogólnie o potencji

XXI wiek nie sprzyja zachowaniu wysokiej potencji. Coraz więcej mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu, ale niewielu z nich decyduje się na zwalczanie krępujących dolegliwości. Jak wyjątkowo współczesny tryb życia wpływa na pogorszenie potencji, na osłabienie libido i czy da się temu zapobiec?

1. Potencjalne zagrożenia

Stres, pośpiech, niezdrowa dieta, alkohol i zanieczyszczone powietrze – wielu czynników zniżających potencję nie można uniknąć. Ogólnodostępne badania pokazują, iż już co trzeci mężczyzna w Polsce cierpi na zaburzenia erekcji. Coraz częściej problemy z potencją dotyczą mężczyzn już po 30. Roku życia. Specjaliści dodają, iż zaburzeń erekcji można się ustrzec, jeśli trafnie wcześnie zadba się o swoją męskość.

2. Objawy, których nie należy lekceważyć

Niepełny wzwód, utrata erekcji podczas stosunku czy spadek libido to najczęstsze dolegliwości, z którymi zmagają się mężczyźni w coraz młodszym wieku. Na zaburzenia potencji narażony jest każdy,uniemożliwianie im jest łatwiejsze, niżeli może się wydawać. Dlaczego więc tak wielu panów wstydzi się mówić o swych problemach? Lekarze podkreślają, iż im wcześniej zadba się o wysoką potencję, tym dłużej problemy z erekcją będą znane tylko z opowieści kolegów.

3. Udane życie seksualne jest decyzją

Według statystyk o ulepszenie wydajności seksualnej warto zadbać już w młodym wieku kiedy to poziom testosteronu przestaje być tak wysoki. Wraz z upływem czasu skóra zaczyna tracić rozciągliwość, a mięśnie napinające penisa tracą młodzieńczą wiotkość. Utratę skuteczności seksualnej przyspieszają na dodatek stresujący tryb życia, niezdrowa dieta, uzależnienie od papierosów czy kawy, a choćby powietrze, którym oddychamy.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w krótkim czasie

Zaspokojenie kobiety jest łatwiejsze niż myślimy. Przejrzyj, co dla Twojej partnerki liczy się w łóżku najistotniej i zapewnij jej atrakcyjny orgazm!

Ściany pochwy zbudowane są z delikatnej tkanki nabłonkowej, na których znajdują się tysiące zakończeń nerwowych. Wielu panów potwierdza, że ważniejsza od penetracji długotrwałej jest penetracja intensywna, która silnie pobudza najwrażliwsze miejsca w pochwie.

choćby przez długi okres penetracji w niepełnym wzwodzie można nie dać kobiecie orgazmu, w trakcie gdy już po krótkiej intensywnej penetracji silnie utwardzonym członkiem zbliżenie może kończyć się kobiecym szczytowaniem.

Silniejsza Erekcja = Silniejszy Orgazm

Substancje aktywne mają za zadanie zwiększać naczynia krwionośne usprawniając i zwiększając dopływ krwi do prącia. Penis może stać się bardziej nabrzmiały aniżeli do tej pory, a wzwód może utrzymywać się o dużo, dużo dłużej.

Erekcje mogą stać się mocniejsze i dłuższe. Dzięki temu bodźce odczuwane przez partnerkę są bardziej intensywne i częściej kończą się orgazmem.

Na szczyt momentalnie jak nigdy dotąd

Znając klucz do damskiego orgazmu można doprowadzać partnerkę do spektakularnego finału w trakcie każdego zbliżenia. Połączenie stosownej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji pana to według seksuologów (i kobiet!) droga do rewelacyjnego życia erotycznego.

Warto pamiętać, że udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka nieprzeciętnego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.

używanie produktu

1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.

UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

2. Polecamy jednoczesne wykorzystywanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład wzmacnia erekcję od , a także żelu działającego bezpośrednio na penisa, pierwsze efekty możesz poznać niespodziewanie szybko.

Pełny skład

L-arginina, Maca Root ekstrakt 4:1, Sarsaparilla ekstrakt 4:1, Buzdyganek / Tribulus ekstrakt 20:1, Żeń-szeń / American Ginseng ekstrakt 4:1, Czarny owies / Black Sativa ekstrakt 10:1, Celuloza mikrokrystaliczana / Microcrystaline cellulose - substancja wypełniająca / bulking.

Opakowanie

3x 60 kapsułek

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.