Menu

BiggerBust - kapsułki, 60 szt

Cechy produktu

  • Producent medica-group 

Opis

Na zwiększenie i Ujędrnienie Biustu dużo kobiet pragnie być bardziej atrakcyjną uzyskując:• powiększenie wielkości i pojemności biustu • powiększenie jędrności i uzyskanie efektu Push-Up biustu • wymodelowanie kształtu biustu po kuracji odchudzającej • zregenerowanie piersi po przebytej ciąży i karmieniu piersią • pobudzenie mikrokrążenia piersi wchodząc w okres menopauzy • opóźnienie procesów starzenia się skóry biustu i dekoltu • uniemożliwianie wiotczeniu piersi • nawilżenie, wygładzenie skóry piersi, podkreślenie ich delikatności • poprawienie sprężystości biustu Bigger Bust dla kobiety w każdym wiekuDuże, jędrne, kształtne piersi: • przyciągają uwagę • są powodem do dumy • powodują przyjemność • emanują zdrowiem • podniecają mężczyzn • podkreślają seksapil, ładność atrakcyjnie wymodelowane, pokaźne, jędrne piersi to marzenie wielu pań.

Piersi za śladowe, obwisłe czy nierówne są przyczyną wielu kompleksów i zahamowań seksualnych kobiet. Damski biust "starzeje się" szybciej aniżeli jego właścicielka. Przyczyną bywają ciąże, długie karmienie piersią, wchodzenie w okres menopauzy czy również częste próby odchudzania się i ponownego tycia.

*****nowoczesna kuracja Bigger Bust w zasięgu ręki! Jędrniejszy, pełniejszy, bardziej uniesiony!Jedną z bezoperacyjnych metod powiększania piersi jest kuracja suplementami. Na czym opiera się ich działanie?dokładnie wyselekcjonowane wyciągi roślinne wchodzące w skład kapsułek zawierają fitoestrogeny, związki naśladujące działanie ludzkich hormonów żeńskich.

mają one za zadanie stymulować naturalny wzrost tkanki gruczołowej, rezultatem czego jest produkcja nowych komórek, prowadząca do ujędrnienia piersi. ****Zalecamy kurację suplementem Bigger Bust połączoną z serum Bigger Bust.Bigger Bust - kapsułkiSuplement diety Bigger Bust posiada komponenty aktywne na bazie fitoestrogenów mających na celu powiększenie i ujędrnienie biustu.Fitoestrogeny działają podobnie do endogennych estrogenów, nie są jednak obciążone niepożądanymi działaniami specyficznymi dla hormonów płciowych damskich.

Dlatego mogą być używane u pań z dolegliwościami menopauzy zwłaszcza wówczas, gdy HTZ (Hormonalna Terapia Zastępcza) nie jest wskazana*.SPOSÓB wykorzystania • 1 kapsułkę 3 razy dziennie popić niewielką ilością wody.

UWAGA - Nie należy przekraczać 3 kapsułek na dobę. • Stosując równocześnie 2 metody: kapsułki, których naturalny skład działa wewnątrz i serum używanego bezpośrednio do pielęgnacji biustu, możesz uzyskać najkorzystniejsze efekty w niespodziewanie szybkim czasie.OPAKOWANIE: 90 kapsułekBigger Bust kapsułki - jedyny taki składSzyszki chmielu Roślina "chmiel" - uniwersalny artykuł przyrody, który od dawna szeroko wykorzystuje się w medycynie i kosmetologii.

Nie tak dawno temu ustalono, iż ten naturalny artykuł mieści fitoestrogeny 8-PN, analogiczny damskiemu hormonowi - estrogenowi. To wyjaśnia nieszablonowe działanie chmielu przy żeńskich chorobach. Ogólnie przyjęte jest, iż od ilości estrogenu zależy rozmiar piersi.

Dlaczego więc nie zastosować szyszki chmielu do powiększania piersi? ** Chmiel pobudza pracę mięśni gładkich - przekonuje Jan Zaręba (66 l.), znany zielarz. - One zaś biorą czynny udział w produkcji hormonów, także estrogenów.

By hormon został uwolniony w obszernych ilościach, mięśnie muszą się trafnie rozkurczyć. Właśnie tak działa chmiel, rozkurczowo - wyjaśnia. ******Ekstrakt 8% z czerwonej koniczyny Koniczyna czerwona to zioło na powiększenie biustu, które ma na celu zwiększyć wymiar piersi.

zawiera ona roślinne estrogenny. Dzięki ich obecności zioło ma zapobiegać występowaniu uciążliwych dolegliwości w okresie menopauzy. Dodaje wigoru oraz ma na celu ujędrnić i podnieść rozciągliwość biustu, a także tkanki gruczołu sutkowego.

******* - wyjaśnia. ******Mechanizm działania izoflawonoidów koniczyny czerwonej: Izoflawonoidy ze względu na podobieństwo budowy do 17β estradiolu mają zdolność wiązania się z receptorem estrogenowym (ER).

Ich siła wiązania z ER jest mniejsza niż estradiolu, jak i powinowactwo do tych receptorów jest mniejsze. Większość izoflawonoidów wykazuje większe powinowactwo do ER β niż ER α, zwłaszcza w czasie oraz po menopauzie, kiedy stężenie estrogenów spada.

Izoflawonoidy, podobnie do leków z grupy SERM (selektywnych modulatorów receptora estrogenowego), oprócz wpływu estrogenowego mogą wykazywać w dodatku działanie antyestrogenowe, zależnie od stężenia krążących we krwi endogennych estrogenów, jak i od rodzaju receptora estrogenowego.

Z tego powodu izoflawonoidy posiadają dobry wpływ na naczynia krwionośne, błonę śluzową pochwy, tkankę mózgową oraz na procesy przebudowy kości, bez negatywnego działania na macicę i gruczoł sutkowy.

Badania przeprowadzone u pań w okresie okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym, u których użytkowano izoflawonoidy koniczyny czerwonej w dziennej dawce 80 mg przez okres 3 miesięcy, wskazują na stanowcze zmniejszenie stopnia nasilenia zespołu objawów wypadowych menopauzy (indeks Kuppermana).Wpływ izoflawonoidów koniczyny czerwonej na gruczoł piersiowy: W badaniach mammograficznych u pań w okresie postmenopauzalnym wykazano, że izoflawonoidy koniczyny czerwonej, w odróżnieniu od HTZ, nie rozszerzają gęstości tkanki gruczołu piersiowego, co wskazuje na brak ryzyka rozwoju nowotworów piersi w trakcie leczenia preparatami koniczyny czerwonej.

Podobnie pozytywne wyniki uzyskano u pań obciążonych wywiadem rodzinnym w kierunku nowotworu piersi, które poprzez okres 3 lat stosowały izoflawonoidy koniczyny czerwonej w dawce 40 mg. Uważa się, że izoflawonoidy koniczyny czerwonej mogą być użytkowane u kobiet, które w przeszłości przebyły nowotwory piersi.Wpływ izoflawonoidów koniczyny czerwonej na stan skóry: Stwierdzono, iż izoflawonoidy koniczyny czerwonej spowalniają procesy starzenia się skóry, przez zwiększenie jej grubości i zawartości kolagenu *Soja Dostarcza naszemu organizmowi fitoestrogenów.

Podstawową grupą fitohormonów obecnych w soi są izoflawony. Są to naturalnie występujące w produktach roślinnych substancje, w swojej budowie podobne do wydzielanych przez jajniki żeńskich hormonów płciowych.

specyficzne dla fitoestrogenów jest jednak powinowactwo do receptorów ludzkich estrogenów. W organizmie ludzkim znajdują się dwa typy tych receptorów: ER-alfa i ER-beta. Te pierwsze zlokalizowane są w jajnikach, gruczole sutkowym i endometrium.....

Udowodniono w dodatku, iż fitoestrogeny mogą ograniczać stężenie cholesterolu we krwi, wzmacniać kości, a także zmniejszać ryzyko zachorowalności na nowotwory piersi. *** Opakowanie: 90 kapsułekSkład kapsułek Bigger Bust: Szyszki chmielu 180mg /kaps, ekstrakt 8% z czerwonej koniczyny 100mg/kaps, gryka zwyczajna 50mg/kaps, soja 50mg/kaps, kukurydza 40mg/kaps, jęczmień 40mg/kaps, błonnik jabłkowy 20mh/kaps, substancje wypełniające.Źródła treści:* salusnatura.pl / ** womanadvice.pl / *** portal.abczdrowie.pl / **** kobieta.wp.pl / ***** alejakobiet.pl / ******* se.pl / ******* ziola-na.net / ******* ogólnie dostępne infomacje we wszelkiego typu Mass MediachOglądaj etykietę Bigger Bust Kapsułki...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.