Menu

Boss Energy Extra Ginseng 2 szt. tabletki na erekcje

Cechy produktu

  • Producent Boss of Toys 

Opis

Boss Energy Extra to najnowszy i najskuteczniejszy w tej chwili preparat dla panów o wydłużonym działaniu, aż do 4 dni! sprawia uzyskanie wzwodu i utrzymanie silnej erekcji. To sprawdzony i naprawdę działający preparat dostępny bez recepty używany w problemach z uzyskaniem wzwodu.

Zamiennik niebieskich tabletek oraz innych pigułek wspomagających erekcję.rewelacyjny skład powoduje szybką i długą erekcję, którą w prosty sposób osiągniesz poprzez 4 dni. Starczy jedna tabletka BOSS i w ciągu godziny osiągasz niesamowity wzwód, a potem radość ze doskonałego seksu.

składniki zawarte w Boss Energy to znane od wieków ziołowe elementy, które zwiększają poziom libido i przywracają siły witalne.Boss Energy przyczynia się do łatwiejszych i szybszych erekcji w krótkim czasie od spożycia.

Efekt ten utrzymuje się do 4 dni! Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym. Boss Energy daję Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!Sposób wykorzystania:starczy 1 tabletka na około godzinę przed planowanym stosunkiem.Uwaga: Nie wolno przekraczać dawki jednej tabletki na dobę.

Zawartość opakowania 2 tabletki......

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Malina - Wystawiona 6 miesięcy temu
Takich jeszcze nie używałem, żeby mnie trzymały cztery dni,są niesamowite Pozdro

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.