Moje konto

Nie udało się znaleźć dokładnie tego, czego szukasz

Poniżej pokazujemy wyniki wyszukiwania tylko częściowo zgodne z wpisanym zapytaniem (potencja maxmen tabletki 50 sztuk) we wszystkich kategoriach.

potencja maxmen tabletki 50 sztuk

22 produkty z 17 sklepów

strona 1 z 2

Paracetamol tabletki 0,5 g 50 sztuk (Polfa Ło;dź)

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent AFLOFARM Postać tabletki

… niepożądane: W rzadkich przypadkach nadwrażliwości osobniczej mogą wystąpić: - skórne odczyny alergczne: świąd, pokrzywka, wysypka, rumień, - zaburzenia ze strony układu pokarmowego: pieczenie w nadbrzuszu, nudności, wymioty. Sporadycznie może wystąpić: trombocytopenia, methemoglobinemia, agranulocytoza. Przedawkowanie powoduje upośledzenie czynności wątroby oraz nerek. Nie stosować … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 56%

UROintima FuragiActive - tabletki, 30 sztuk /*Darmowa dostawa od 250 zł!*

w kategorii Leki na biegunkę

Producent OŚRODEK INFORMACJI NAUKOWEJ OINPHARMA SP. Postać tabletki

… To właśnie ten złożony i wielotorowy mechanizm zaburzania procesów życiowych w komórce bakteryjnej sprawia, że od czasu wprowadzenia do terapii pochodnych nitrofuranu (do których należy furagina), nie powstał istotny klinicznie problem rozwijania się na nie oporności. Dlatego furagina jest szeroko stosowana jako skuteczne rozwiązanie w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 48%

Magne B6 tabletki powlekane 50 sztuk

w kategorii Leki na prostatę

Producent SANOFI AVENTIS SP. Z O.O. Postać tabletki

… w przypadku niedoboru magnezu 6 - 8 tabletek dziennie w dawkach po 2-3 sztuki. Dzieci w wieku 6 lat lub powyżej (o masie ciała około 20 kg): od 4 do 6 tabletek na dobę, w 2 lub 3 dawkach podzielonych, podczas posiłkow. Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: jony magnezu (w postaci mleczanu magnezu dwuwodnego) - 48 mg Mg2+, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) - 5 mg. Opakowanie: 50 tabletek … SZCZEGÓŁY →

Optic Senior 50 plus tabletki 30 sztuk Kurier: 13.75, odbiór osobisty: GRATIS!

w kategorii Leki na wzmocnienie wzroku i słuchu

Producent PHARMACY LABORATOIRES Postać tabletki

… pojazdy, narażonych na intensywne światło. Dawkowanie: 1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Skład: luteina 10mg, zeaksantyna 1mg, ekstrakt borówki czernicy 5mg, ekstrakt pestek winogron 5mg, cynk 10mg, beta-karoten (prowitamina A)2,5mg, witamina B1 0,7mg, witaminy B2 0,8mg, witamina B6 1mg, witamina B12 0,5µg , witamina C 32mg i witamina … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 25%

NeoMag Relax tabl. - 50 szt.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Postać tabletki

… zmniejszonej wydolności fizycznej i psychicznej oraz w stanach osłabienia organizmu. Zmniejsza także pobudliwość nerwowo- mięśniową. Witamina B6 wspomaga organizm w stanach zwiększonej podatności na stres, nadmiernej drażliwości i nerwowości oraz trudności z koncentracją. NeoMag Relax, to recepta na spokojne, relaksujące chwile.Sposób użycia:Doustnie. 1 tabletka dziennie. 50 szt … SZCZEGÓŁY →

IBUPROM 50 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… dawki leku IBUPROM® niż zalecana Mogą wystąpić nasilone nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, bóle w obrębie jamy brzusznej, senność, zaburzenia rytmu serca, spadek ciśnienia tętniczego krwi, kwasica metaboliczna, gorączka, zaburzenia układu oddechowego i zaburzenia czynności nerek. W razie przyjęcia większej niż zalecana dawki leku, należy niezwłocznie zwrócić się do lekarza … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 26%

Aspirin Migren 500mg x 12tabl.mus.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… Nie stosować leku Aspirin po upływie terminu ważności zamieszczonego na kartoniku. Leków nie należy wyrzucać do kanalizacji lub domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać farmaceutę co zrobić z lekami, których się już nie potrzebuje. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko. 6. INNE INFORMACJE Co zawiera lek Aspirin Substancją czynną leku jest kwas acetylosalicylowy (Acidum … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 40%

Essentiale forte x 50 kaps. *C

w kategorii Leki na wątrobę

Producent A.NATTERMANN & CIE.GMBH Postać kapsułki

… na dobę. Kapsułki należy przyjmować w czasie posiłków, nie rozgryzając ( popijając szklanką wody). Czas terapii nie jest ograniczony. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Działania niepożądane: Niezbyt często mogą wystąpić zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, np. nudności, luźne stolce, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej. Bardzo rzadko … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 40%

Magnez z witaminą B6 BIOTTER tabl. - 50 szt.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent DIAGNOSIS S.A. Postać tabletki

… diety. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.Skład:Węglan magnezu, sorbitol (substancja słodząca), karboksymetyloceluloza, stearynian magnezu (substancje przeciwzbrylające), aromat pomarańczowy, chlorowodorek pirydoksyny, aspartam (substancja słodząca). Suplement diety Magnez z witaminą B6 zawiera substancje słodzące. Aspartam zawiera źrodło fenyloaloiny.Opakowanie:50 … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 79%

Vitaminum B compositum APTEO tabl.powl. - 50 tabl. (2 blist.po 25szt.)

w kategorii Witaminy i minerały

Producent SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O. Postać tabletki

… wypełniająca: celuloza; amid kwasu nikotynowego (niacyna), D-pantotenian wapnia ( kwas pantotenowy), ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, substancje przeciwzbrylające, dwutlenek krzemu, sole magazynowe kwasów tłuszczowych, substancja glazurujaca: hydroksypropyloceluloza; trójglicerydy średniołańcuchowe, barwniki: dwutlenek tytanu, kwas karminowy, ryboflawina, tlenki i wodorotlenki że … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Codipar tabl. 0,5 g 50 tabl.

w kategorii Pozostałe leki chorób stawów i kości

Producent glaxosmithkline pharmaceuticals s.a. Postać tabletki

… stosowane z paracetamolem mogą spowodować uszkodzenie wątroby- podawanie paracetamolu razem z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi u pacjentów z niewydolnością nerek może nasilać chorobę nerekUwagi:W czasie stosowania paracetamolu nie należy pić alkoholu.Stosowanie leku z pożywieniem wydłuża czas wchłaniania paracetamolu.Ciąża - należy poradzić się lekarza.Karmienie piersią … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 40%

STEWIA SUSSINA słodzik 500 sztuk

w kategorii Pozostałe środki na odchudzanie

Producent LANGSTEINER Postać tabletki

… dla osób chorych na fenyloketonurię (PKU) jest nietoksyczna - testowana na zwierzętach i stosowana przez ludzi od wielu lat bez niepożądanych efektów nie ulegają fermentacji Skład: wypełniacz-diwęglan sodu (E500), regulator kwasowości - sól sodowa kwasu cytrynowego (E331), substancja słodząca - glikozydy stewiolowe, środek oddzielający l-leucyna Opakowanie: 500 tabletek Producent: … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 42%

Sinupret 50drażetek

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent Bionorica Postać tabletki

… tabl. drażowana zawiera 6 mg korzenia goryczki, 18 mg kwiatu pierwiosnka, 18 mg ziela szczawiu, 18 mg kwiatu bzu czarnego, 18 mg ziela werbeny. 100 g kropli zawiera 29 g alkoholowo-wodnego ekstraktu otrzymanego z następujących surowców roślinnych: korzenia goryczki 0,2 g, kwiatu pierwiosnka 0,6 g, ziela szczawiu 0,6 g, kwiatu bzu czarnego 0,6 g, ziela werbeny 0,6 g; preparat zawiera 19% obj. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 29%

Groprinosin tabl. 0,5 g 50 tabl.

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Postać tabletki

… działanie przeciwwirusowe i pobudzające czynność układu odpornościowego.Skład1 tabl. zawiera: 500 mg inozyny pranobeksPrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w punkcie 6.1.Inozyny pranobeksu nie należy stosować u pacjentów, u których występuje aktualnie napad dny moczanowej lub zwiększone stężenie kwasu moczowego … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 6 zł