Menu

Adata Powerbank D16750 16750 mAh 3.4A Silver Durable

Cechy produktu

  • Producent Adata 
  • Pojemność 16750 mAh

Opis

Możesz zabrać go w każde miejsce - power bank D16750 spełnia wymogi standardu IEC IP67 dla pyłoszczelności i wodoodporności. Jest także odporny na wstrząsy, dlatego nie musisz obchodzić się z nim delikatnie, ani ograniczać siebie.

Power bank D16750 może naładować twojego smartfona pięć razy, a tablet dwa razy. Również funkcję dopasowywania szybkości ładowania dla podłączonych urządzeń. Jeżeli informacje urządzenie jest prawie rozładowane, jego prędkość ładowania będzie pokaźniejsza w sytuacji naładowania na poziomie 70%.

Brak zasilania wcale ci nie grozi. Ładuj dwa urządzenia równocześnie i oszczędzaj czas. Power bank D16750 posiada dwa wyjścia USB tworzące prąd wyjściowy 3,4A dla prędkiego i jednostajnego ładowania. Power bank D16750 bezpiecznie ładuje urządzenia, ładując jeszcze siebie i działając jak zasilacz choćby w stanie pełnego naładowania.

W ten sposób Twoje urządzenie nigdy nie będzie pozostawione bez źródła zasilania. Podobnie jak wszystkie power banki ADATA, model D16750 wykorzystuje najwyższej jakości ogniwa LG, zamknięte w obudowie niepodatnej na wstrząsy i działanie ognia.

pokrywa jest wytrzymuje uderzenia i wykorzystuje zestaw czujników oraz obwodów,likwidować zagrożenia i zapewniać bezpieczeństwo.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.