Menu

Dudao power bank 4x USB 30000mAh z wyświetlaczem LCD 4A czarny (K8Max black) - Czarny

Cechy produktu

  • Producent Dudao 
  • Pojemność 30000 mAh
  • Kolor czarny 

Opis

Dudao power bank 4x USB 30000mAh z wyświetlaczem LCD 4A

Powerbank o ogromnej pojemności 30000mAh i 4 portach USB, które zezwalają na odnawianie energii nawet kilku sprzętów jednocześnie. Genialny kompan przenośnych sprzętów podczas zróżnicowanych wycieczek, biwaków czy innych wyjazdów.

Specyfikacja:

  • firma: Dudao
  • Nazwa: K8Max
  • objętość: 30000mAh
  • Porty: 4x USB (wyjściowe), USB typ C, micro USB i Lightning (wejściowe)
  • Prąd wejściowy: 5V/2A
  • Prąd wyjściowy: 5V/4A
  • wymiary: 145 mm x 70 mm x 25 mm

Prawdziwe zatrzęsienie portów

Gadżet został wyposażony w niesamowitą ilość aż 7 portów! 3 które służą do ładowania akcesorium (micro USB, Lightning, USB wariant C) i 4 USB do odnowienia energii Twoich przenośnych sprzętów.

Gigantyczna objętość

30000 mAh to wystarczająca ilość energii by wspomóc w potrzebie niejedno urządzenie. Dajmy na to taki iPhone 8 może odzyskać pełnie sił około 12 razy. IPhone XR około 8, a Xiaomi Mix 3 około 6 pełnych naładowań. Z tak pojemnym energetycznym kołem ratunkowy, nie musisz martwić się, że zostaniesz bez telefonu w trakcie kilkudniowego festiwalu muzycznego czy wypadku pod namiot.

Ładowanie pod kontrolą

Dzięki wyświetlaczowi napięcia oraz natężenia ładowania, za każdym razem wiesz z jaką mocą odnawiana jest energia Twojego sprzętu. Na dodatek akcesorium ukazuje w dodatku stan baterii, więc nie musisz martwić się, iż zaskoczy Cię jej nagły brak. Żeby przełączyć się między wyświetlanymi wartościami, wystarczy wcisnąć włącznik sprzętu. Łatwiej być już chyba nie może.

Do 4 sprzętów równocześnie!

4 porty USB oraz wejście zezwalają na podłączenie, a co z tego wynika odnawianie energii, aż 4 maszyn w tym samym czasie! Twoi bliscy nie będą musieli czekać w kolejce, by naładować swoje telefony. A przecież to nie jedyne sprzęty, które można podpiąć. Z przechowywanej mocy skorzystać mogą dodatkowo głośniki Bluetooth, wiatraczki i lampki pod USB czy takie gadżety jak np. nawilżacze powietrza. Prawdziwie wszechstronny bank energii

Inteligentny chip

Gadżet ma inteligentny układ zarządzania, który dostosowuje stosowne napięcie do potężnego sprzętu. Twoje mobilne urządzenia otrzymają starannie tyle prądu ile potrzebują, odzyskując utraconą moc z stosowną szybkością i troską o ich bezpieczeństwo.

Wytrzymała obudowa

obudowa powerbanku została produkowana z wysokiej jakości materiałów i jest wytrzymała na zarysowania oraz ewentualne uderzenia. Śmiało możesz zabrać go w każdą podróż bez obaw, iż przypadkiem uszkodzi się w transporcie.

KGO: 0,02 zł netto

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.