Menu

Powerbank ADATA P20000D, 20000mAh (AP20000D-DGT-5V-CBK) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent ADATA 
  • Pojemność 20000 mAh
  • Kolor czarny 

Opis

Powerbank ADATA P20000D
Miej zapas energii zawsze przy sobie


Nigdy więcej rozładowanego telefonu gdy go potrzebujesz

Power bank P20000D udowadnia czym powinno być flagowe urządzenie. Gwarantując objętość 20000mAh ta bestia została wyekwipowana w wysoce dokładny ekran cyfrowy powiadamiający o poziomie naładowania. Na dodatek latarkę LED dla zapewnienia uzupełniającej ergonomiczności i bezpieczeństwa. Model P20000D został wyposażony oprócz bezusterkowych środków zabezpieczających dodatkowo w dwa porty USB umożliwiające równoczesne ładowanie dwóch urządzeń mobilnych zapewniając tym samym oszczędność czasu. P20000D uosabia sobą wszystkie najkorzystniejsze atrybuty topowego urządzenia – będąc przedmiotem zazdrości wszystkich innych power banków!

wyświetlacz cyfrowy dla beztroskiego używania

Urządzenia przenośne stają się coraz bardziej mocniejsze umożliwiając cieszenie się zaawansowanymi grami i mediami w rozdzielczości Ultra HD. Ale lepsze możliwości przetwarzania danych i pokaźniejsze rozdzielczości ekranów oznaczają większe zużycie energii. I dlatego właśnie zaprojektowaliśmy power bank P20000D. Ma on nie tylko mocną objętość,zaopatrzony został też w wyświetlacz cyfrowy zawiadamiający o aktualnym poziomie naładowania w sposób cyfrowy: od 0 do 100. Nigdy więcej migających światełek lub nieczytelnych pasków. Tylko prawdziwa staranność.

Przemieszczaj się swobodnie

Być może używałeś power banków o obszerności 5000mAh lub nawet 10000mAh. A co sądzisz o 20000mAh? Jest to objętość wystarczająca do pełnego naładowania tabletu 1,8 raza, a przeciętnej klasy smartfona 6,4 raza. Dlatego nie jest to tylko power bank, to prawdziwa elektrownia w plecaku. Dzięki tak obszernej pojemności możesz luźno przemieszczać się dosłownie poprzez kilka dni nie martwiąc się w ogóle o nienaładowane baterie.
*Może się różnić w zależności od urządzenia i czynników wykorzystywania

Dwa porty USB powiększają efektywność ładowania

Power bank P20000D jest wyekwipowany w dwa porty USB gwarantujące na wyjściu prąd 2,1A. Ładuj jednocześnie dwa urządzenia przenośne bez długiego wymogi i używaj swoje urządzenia bez żadnych przestojów. P20000D gwarantuje produktywność i wygodę w jednym urządzeniu.

Wytrzymały, trwały i zrównoważony

Wysokiej mocy musi towarzyszyć rewelacyjna jakość. W power banku P20000D zaimplementowano wysokiej klasy, testowane w laboratoriach baterie i wytrzymałą obudowę. Jest on wytrzymały na ogień, wstrząsy i uderzenia gwarantując bezpieczeństwo jak dodatkowo długą i jednostajną pracę.

Inteligentna ochrona wielo-obwodowa

Power bank P20000D został zaprojektowany dla zapewniania osiągalnie najlepszej ochrony w celu zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności pracy. Oprócz wytrzymałej obudowy power bank posiada inteligentny układ obwodów wewnętrznych zabezpieczających przed przeładowaniem, rozładowaniem, nadmierną temperaturą, zwarciami, wysokim napięciem i wysokim natężeniem prądu. Te sześć zabezpieczeń zapewnia spokój stosowania sprzętu.

konkretna latarka LED

Ponieważ został zaprojektowany do podróżowania model P20000D wbudowaną latarkę LED zapewniającą wysokie natężenie światła, która przyda się w każdej miejscu. Od pól namiotowych po garaże parkingowe latarka LED stanowi nad wyraz przydatną funkcjonalność, a dzięki pojemności baterii 20000mAh będzie bezusterkowym źródłem światła dostępnym po jednym kliknięciu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.