Menu

Powerbank ADATA P20000D 20000mAh Czarny

Cechy produktu

 • Producent ADATA 
 • Pojemność 20000 mAh
 • Kolor czarny 

Opis

POWERBANK ADATA P20000D
20000mAh - Czarny
Najważniejsze cechy

 • pojemność 20000mAh
 • Dwa uniwersalne porty wyjściowe
 • Błyskawiczne ładowanie maszyn i bardzo prędkie ponowne ładowania banku energii
 • Silne zabezpieczenia gwarantujące bezpieczeństwo
 • Kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, takich jak tablety, smartfony i inne urządzenia ładowane napięciem 5V przez port USB
Przeznaczenie

Power bank P20000D udowadnia czym powinno być flagowe urządzenie. Zapewniając pojemność 20000mAh ta bestia została wyekwipowana w wysoce precyzyjny ekran cyfrowy powiadamiający o poziomie naładowania. Na dodatek latarkę LED dla zapewnienia dopełniającej poręczności i bezpieczeństwa. Model P20000D został wyekwipowany oprócz niezawodnych środków zabezpieczających jeszcze w dwa porty USB umożliwiające równoczesne ładowanie dwóch urządzeń przenośnych gwarantując tym samym oszczędność czasu. P20000D uosabia sobą wszystkie najlepsze atrybuty topowego urządzenia - będąc przedmiotem zazdrości wszelkich innych power banków!

wyświetlacz cyfrowy dla beztroskiego użytkowania

Urządzenia mobilne stają się coraz bardziej mocniejsze umożliwiając cieszenie się nowoczesnymi grami i mediami w rozdzielczości Ultra HD. Ale ulepszone możliwości przetwarzania informacji i obszerniejsze rozdzielczości ekranów oznaczają większe zużycie energii. I dlatego właśnie zaprojektowaliśmy power bank P20000D. Posiada on nie tylko konkretną objętość,zaopatrzony został ponadto w wyświetlacz cyfrowy zawiadamiający o aktualnym poziomie naładowania w sposób cyfrowy: od 0 do 100. Nigdy więcej migających światełek albo nieczytelnych pasków. Tylko prawdziwa skrupulatność.

Przemieszczaj się swobodnie

Być może używałeś power banków o pojemności 5000mAh albo choćby 10000mAh. A co sądzisz o 20000mAh? Jest to objętość wystarczająca do pełnego naładowania tabletu 1,8 raza, a przeciętnej klasy smartfona 6,4 raza. Dlatego nie jest to tylko power bank, to prawdziwa elektrownia w plecaku. Dzięki tak dużej pojemności możesz swobodnie przemieszczać się dosłownie poprzez kilka dni nie martwiąc się w ogóle o nienaładowane baterie. *Może się różnić w zależności od urządzenia i czynników wykorzystywania

Dwa porty USB rozszerzają efektywność ładowania

Power bank P20000D jest wyposażony w dwa porty USB zapewniające na wyjściu prąd 2,1A. Ładuj równocześnie dwa urządzenia przenośne bez długiego oczekiwania i używaj swoje urządzenia bez żadnych przestojów. P20000D zapewnia wydajność i wygodę w jednym urządzeniu.

Wytrzymały, trwały i jednostajny

Wysokiej mocy musi towarzyszyć świetna jakość. W power banku P20000D zaimplementowano wysokiej klasy, testowane w laboratoriach baterie i wytrzymałą obudowę. Jest on odporny na ogień, wstrząsy i uderzenia gwarantując bezpieczeństwo jak również długą i zrównoważoną pracę.

Inteligentna ochrona wielo-obwodowa

Power bank P20000D został zaprojektowany dla zapewniania możliwie najlepszej ochrony w celu rozszerzenia bezpieczeństwa i stabilności pracy. Oprócz wytrzymałej pokrywy power bank posiada inteligentny układ obwodów wewnętrznych zabezpieczających przed przeładowaniem, rozładowaniem, nadmierną temperaturą, zwarciami, wysokim napięciem i wysokim natężeniem prądu. Te sześć zabezpieczeń gwarantuje spokój używania sprzętu.

solidna latarka LED

Ponieważ został zaprojektowany do podróżowania model P20000D zaimplementowaną latarkę LED gwarantującą wysokie natężenie światła, która przyda się w każdej miejscu. Od pól namiotowych po garaże parkingowe latarka LED stanowi niezwykle przydatną funkcjonalność, a dzięki pojemności baterii 20000mAh będzie bezawaryjnym źródłem światła dostępnym po jednym kliknięciu.

Specyfikacja techniczna

 • pojemność: 20000mAh (bateria litowo-jonowa 72Wh wielokrotnego ładowania)
 • barwy: czarny
 • wymiary (dł. X szer. X wys.): 163 x 80,6 x 23,3 mm / 6,4 x 3,1 x 0,9 cala
 • Masa: 450g (15,8oz)
 • Wejście: DC 5V/2A (micro USB)
 • Wyjście 1&2: maks. DC 5V/2,1A (USB typu A)
 • Akcesorium: przewód Micro-USB; Podręcznik użytkownika
 • Ważne: Power banki ADATA wykorzystują baterie litowo-jonowe wielokrotnego ładowania, a wartości objętości znamionowych pozostają pod wpływem rozmaitych czynników w tym m.in. Temperatury zewnętrznej, warunków testowych oraz metod. Pojemności znamionowe power banków ADATA są testowane i zatwierdzane przez zewnętrzne laboratoria w określonych warunkach. (przystępna objętość baterii wielokrotnego ładowania spada równomiernie wraz z czasem oraz liczbą cykli ładowania, zgodnie z charakterystyką baterii.)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.