Menu

BiggerSize 60caps- kapsułki na powiększenie i pogrubienie penisa

Cechy produktu

  • Producent medica-group 

Opis

Kapsułki na powiększenie penisa - BiggerSize 60 kaps

BiggerSize to suplement diety wspomagający zwiększanie penisa. Opakowanie gromadzi 60 kapsułek.
Do czego dąży każdy mężczyzna?
- obszernego, grubego, twardego penisa
- silniejszych przyjemności seksualnych
- dłuższej i silniejszej erekcji
- zwielokrotnionych możliwości odbywania stosunków w niedługim odstępie czasu
- rozszerzonej potencji
- kontroli nad przedwczesnym wytryskiem, wydłużenia czasu trwania stosunku
- przypływu obszernej energii seksualnej i witalności erotycznej
atuty głównych części:
Buzdyganek - stężenie 20:1
Niepozornie wyglądająca roślina o wyjątkowych właściwościach, od tysięcy lat używana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym prawidłowo wpływające na sferę seksualną, zwiększając jednocześnie poziom testosteronu. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne, a także flawonoidy. Buzdyganek wspomaga powiększać produkcję testosteronu u panów poprzez stymulację przysadki mózgowej do skuteczniejszej produkcji hormonu leteinizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, powiększenie wielkości i pojemności ciał jamistych penisa.
Czarny owies - stężenie 10:1
Zaliczany jest do środków zwiększających popęd płciowy, także odmładzających i przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Należycie wpływa na błony śluzowe i aktywizuje hormony. Działa przeciwzapalnie. Efektywnie oddziałuje na układ nerwowy. Stosuje się często przy osłabieniu nerwowym i wyczerpaniu na skutek depresji i sytuacji stresowych - SEKS BEZ STRESU!!! Łagodzi i może uniemożliwiać uszkodzeniom wątroby. Cechy przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne. Działa prawidłowo w chorobach reumatycznych, artretyzmie, kamicy nerkowej i schorzeniach nerek. Jest również pomocny w chorobach skórnych typu trądzik, świąd, łojotok.
Maca Root - stężenie 4:1
Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie przez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w genialnej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe erekcje, ale też obszerniejszy popęd seksualny, czyli optymalną potencję seksualną.
Sarsaparilla - stężenie 4:1
Roślina używana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Wykorzystywana jest też w leczeniu chorób układu moczowego, chorób prostaty i impotencji. W szerokiej mierze znana też z właściwości podnoszących popęd seksualny u mężczyzn.
L-Arginina
Pomaga wzmocnić erekcję i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Dzięki czemu może wpływać dobrze na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych a także na rozszerzenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w procesu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ udoskonala funkcje śródbłonka i rozszerza przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, poprzez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka.
American Ginseng - stężenie 4:1
Korzenie szanowane w lecznictwie już od 4000 lat. American Ginseng pomaga: utrzymać słuszną solidność seksualną, poczucie energii i witalności, wzmocnić zdolności seksualne, powiększyć męskość, uzyskać możliwość uzyskania solidnej erekcji, przeciwdziałać uczuciu niemocy seksualnej. American Ginseng przyczynia się w dodatku do prawidłowego przepływu krwi w organizmie, a co z tego wynika gwarantuje dobre ukrwienie penisa, dzięki czemu pan może stanąć na wysokości zadania. Upraszcza w dodatku korzystną pracę mózgu czego skutkiem może być pełna i świadoma kontrola nad swoją męskością.
wymiar ma znaczenie!
1. BiggerSize przeznaczony jest do regularnego używania, dzięki czemu pan może poprzez cały czas radować się z obszerniejszej męskości i pewności siebie.
2. BiggerSize jest rewelacyjnym uzupełnieniem przy wykorzystywaniu ekstenderów i pompek próżniowych lub wodnych.
3. Większy, masywniejszy, twardszy penis może pozwolić poczuć pełnię satysfakcji Twojej partnerce.
4. Tobie może pomóc pobudzić do końca wszystkie jej wrażliwe miejsca w pochwie, które zawsze pozostają w uśpieniu, gdy członek nie osiąga stosownych wymiarów.
5. Przekonaj się, czy zabiegając o pokaźniejszą męskość będziesz mógł zadowolić partnerkę w sposób nieosiągalny niż do tej pory.
Działanie
BiggerSize to suplement diety produkowany specjalnie dla panów, którzy chcą wspomóc proces wzmożonego napływu krwi do wszystkich ciał jamistych penisa a co za tym idzie powiększyć swoją męskość. W tym celu opracowano formułę opartą na mocno skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja nawet 20:1), które mają na celu wpływać na efektywność seksualną. Działanie opiera się na optymalnym zwiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze męskiego członka. Ciała jamiste, pod wpływem wzmożonego ukrwienia mogą się rozciągać. Dzięki temu obszerniejsza męskość może być w Twoim zasięgu. To co akcentuje BiggerSize, to naturalny skład dający możliwość wspierania większej potencji, odporności i wytrzymałości seksualnej.
W BiggerSize zawarta została L-arginina, która w połączeniu w odpowiedniej proporcji z szczególnie silnymi ekstraktami o stężeniu dochodzącym do 20:1 może dać niezwykłe efekty.
stosowanie artykułu
1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.
UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
2. Stosując jednocześnie 2 metody: kapsułki, których naturalny skład wpływa na zwiększenie penisa od wewnątrz i żelu, użytkowanego bezpośrednio na penisa, możesz uzyskać najlepsze efekty w niespodzianie prędkim czasie.
Opakowanie: 60 kapsułek

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.