Menu

Penilarge tabletki na powiększenie penisa 180tab (2+1 Gratis)

Cechy produktu

 • Producent Sexual Health Series 

Opis

3 OPAKOWANIA (2+1 Gratis)

Na tej aukcji kupujesz pakiet 3 opakowań tabletek Penilarge, co zapewnia całkowitą kurację na trzy miesiące. Oszczędzasz aż 149 zł!

Penilarge - działanie potwierdzone w łóżku

Penilarge to kombinacja w pełni naturalnych składników, które dzięki swoim właściwością pozwolą CI przejść na wyższy poziom życia seksualnego. Wielotorowe działanie powoduje, iż tworzysz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo.

elementy znajdujące się w Penilarge znane są z działania na układ krwionośny penisa, który w trakcie pobudzenia działa niczym pompa zwiększająca jego pojemność. W jaki sposób? Regulują metabolizm tlenku azotu.

obszerniejszy rozmiar już na zawsze

Możesz przyzwyczaić się do nowego rozmiaru, ponieważ Penilarge powiększając ciśnienie krwi zmieni Twój wymiar już na stałe. Twój penis zyska na długości i obwodzie. Tak naprawdę nie Ci trzeba, żadnego wysiłku, mozolnych ćwiczeń ani kosztownych operacji. Jedyne co będzie należało do Twoich zadań, to codziennie wziąć 1-2 kapsułki i popić wodą. Widzisz jakie to proste, jak niedużo potrzeba, aby zmienić swoje życie. Wystarczy regularnie stosować kapsułki Penilarge przez około 2-3 miesiące. U większości mężczyzn po takim okresie, widać już pełne efekty. Pierwsze pojawiają się już po pierwszych dniach suplementacji. Objawiają się w postaci grubszego członka, a jak deklarują pacjenci u większości z Nich powiększa się w dodatku długość. Warto jest wesprzeć działanie suplementu kremem, który uniemożliwia rozstępom i wzmacnia działanie suplementu. Kontynuuj kurację, a błyskawicznie zauważysz jak Twój penis rośnie. Regularnie zażywany Penilarge przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, które wraz z czasem rozszerzają się i powiększają swój wymiar.

Penilarge gwarantuje Ci najlepszy efekt rozszerzania teraz najbardziej efektywny suplement na rynku jest w zasięgu Twojej ręki (i portfela).

Specjalnie dla naszych klientów sprawdziliśmy relację wydajność/cena najpopularniejszych suplementów do powiększania penisa.

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki. Penilarge dzięki niesamowicie przypasowanym składnikom ma wpływ nie tylko na powiększenie członka, lecz jego kompleksowość sprawia,ulepsza funkcjonowanie całego organizmu.

Czytaj więcej o powiększaniu penisa

Naukowo udowodniono, iż rozmiar penisa może ulec zmianie na stałe. Nie jest to żadną tajemnicą, od lat znane są metody rozszerzania penisa. Powiększając penisa pozytywnie wpływasz na jakość swojego życia. Jednego musisz być pewny. wymiar ma znaczenie. wielki zdrowy penis to nie tylko obszerniejsza pewność siebie ale i szczęśliwe, udane związki. Jeśli myślisz, że kobieta przyzna się, iż jej nie zadowalasz to jesteś w błędzie. Na szczęście żyjemy w błyskotliwych czasach. Penisa możesz powiększyć na stałe przy pomocy farmaceutyków. Im wcześniej zapoczątkujesz kurację tym szybsze i trwalsze efekty uzyskasz.

dzisiaj pomyśl, jak zareagowała żeby Twoja kobieta gdyby dowiedziała się, że za 3 msc-e w pełni ją zadowolisz? Że Twój członek będzie pokaźniejszy niżeli kiedykolwiek? A to oznacza, że będziesz w stanie wznieść się na seksualne wyżyny. W końcu zyskasz pewność siebie na takim poziomie na jaki zasługujesz! Poznasz nowy "wymiar" rozkoszy seksualnej, a Twoja partnerka będzie zadowolona jak nigdy dotąd!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TLENKU AZOTU

Za badania nad tlenkiem azotu w 1998 roku trzech amerykańskich naukowców Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, że komórki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem bodźców budujeją cząsteczki tlenku azotu (NO), które następnie wnikają do mięśni gładkich w ścianie naczynia krwionośnego. Sprawia to rozkurczenie się tych mięśni i prowadzi do zwiększenia naczynia oraz rozszerzenia przepływu krwi. To jeszcze nie wszystko, składniki zawarte w Penilarge wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu i hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu.

w dodatku naturalnie stymulują organizm do produkcji testosteronu. Jest to główny hormon regulujący męską seksualność, odpowiada za poziom libido, ukrwienie i dobre funkcjonowanie narządów płciowyc h. Kształtuje sferę emocjonalną poprzez formowanie takich cech jak bezdyskusyjnie, śmiałość, pewność, odwaga, niezależność.

Eleuterozydy zawarte w żeń szeniu pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. ulepszają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, powiększają tolerancję na stres. W dodatku taka kombinacja komponentów ma działanie antyutleniające, broni przed wolnymi rodnikami, wzmacnia cały organizm.

Penilarge - klucz do rozwiązania męskich problemów

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki. Penilarge dzięki niesamowicie dobranym składnikom ma wpływ nie tylko na zwiększenie członka, ale jego kompleksowość sprawia,polepsza funkcjonowanie całego organizmu.

Penilarge to przełomowy suplement diety oparty na naturalnych ziołowych składnikach, który pomoże Ci rozszerzyć członka do wymiaru, na który zasługujesz.

Związki czynne zawarte w Penilarge:
 • pomagają regulować gospodarkę hormonalną
 • ulepszają erekcję
 • wpływa pozytywnie na długość stosunku
 • wspomagają układ krwionośny
 • powiększają dopływ krwi do członka
 • działają normalizująco na ośrodkowy układ nerwowy
niepowtarzalna formuła Penilarge

Sekretem Penilarge jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego części, to naturalne elementy o właściwościach wspierających organizm.

Preparat ten jest suplementem diety, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o elementy, które mają pozytywny wpływ na poprawę życia seksualnego. Zobacz Skład, by zapoznać się z pełna listą składników.

komponenty zawarte w Penilarge:
 • L-ARGININA

to aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii orgazmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem), agmatyna. To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ udoskonala funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku oraz poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, by nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

 • BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)

jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne, a także flawonoidy. Tribulus wspomaga rozszerzać produkcję testosteonu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do efektywniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, rozszerzenie wielkości i objętości ciał jamistych. Uwaga: przedawkowanie może wywoływać kłopoty ze snem.INFORMUJEMY, iż ZE WZGLĘDU NA OPINIĘ GŁOWNEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO ZE SKŁADU ZOSTAŁ USUNIĘTY komponent EPIMEDIUM.

 • Lepidium meyenii (Korzeń maca)

Maca jest rośliną która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To że jest najwyżej uprawianą rośliną przeznaczoną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest szanowany od tysięcy lat ze względu na swoje cechy, zwiększające energie, trwałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał efektywne życie na wyjątkowo obfitych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności. Jego perfekcyjny wpływ na ludzi organizm powoduje, iż Maca wykorzystywana regularnie rozszerza

 • PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.)

wykazują działanie antyandrogenne. Wywołują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Preparat ma także parametry przeciwwysiękowe i przeciwzapalne. Obniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, ograniczając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, polepszając rozciągliwość tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Palma Sabalowa działa moczopędnie, wykrztuśnie. Ma cechy odmładzające. Skutki uboczne nie są znane.

 • Żeń-szeń koreański (Panax Ginseng)

inaczej zwany żeńszeniem koreańskim. Jego cenne komponenty aktywne, tzw. Ginsenozydy w organizmie przetwarzane są w zależności od zapotrzebowania, w sytuacjach stresowych wspomagają działanie uspokajające, a kiedy potrzeba zwiększyć produktywność organizmu wzmagają działanie stymulujące.

Żeń-szeń wspiera układ odpornościowy, funkcje poznawcze, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także wzmacnia efektywność fizyczną i umysłową. Niejednokrotnie stosuję się go na problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Regularne przyjmowanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, kto przechodzi niełatwy okres, pełen napięcia umysłowego lub wzmożonego wysiłku fizycznego. Żeń-szeń przyczynia się także do zachowania prawidłowego metabolizmu glukozy i insuliny,pomaga zachować zdrowe życie seksualne i wykazuje działanie antyoksydacyjne.

 • ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.)

ten znany już w medycynie chińskiej gatunek eleuterokoka posiada eleuterozydy pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, zwiększają zdolności adaptacyjne organizmu, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Poprawiają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, zwiększają tolerancję na stres. Eleuterozydy nasilają i aktywują procesy detoksykacji (odtruwania) i wydalania szkodliwych metabolitów. Reguluje zaburzenia hormonalne, działa pobudzająco. Na dodatek pomaga w stanach powiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Pomocniczo w zaburzeniach krążenia i przy osłabieniu popędu płciowego. Przeciwwskazania: Żeń-szenia syberyjskiego nie powinny stosować osoby: z nadciśnieniem tętniczym, kołataniem serca, nerwowe, cierpiące na bezsenność, a także kobiety w ciąży. Nie zaleca się przy wykorzystywaniu preparatów hormonalnych.

Pełna kuracja Penilarge (Kapsłuki + krem)

Polecamy jednoczesne użytkowanie 2 metod: suplementu i kremu. Dzięki połączeniu kapsułek naturalnie wpływających na wzrost penisa od , a także kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty odczujesz nieprzewidzianie szybko.

Efekty pojawią już po pierwszych tygodniach od rozpoczęcia kuracji! A na co możesz liczyć później? Do lepiej ukrwionego penisa mocniej docierają wszelkie bodźce seksualne. Erekcja jest twardsza i pokaźniejsza, a wraz z nią rozszerzy się powierzchnia z jaką twoj członek będzie nacierał na ściany pochwy partnerki.

ciekawy zestaw Penilarge kapsułki + Krem dostępny jest na naszych aukcjach oraz w pakietach promocyjnych. Istnieje także zakup samego kremu.

efektem działania Penilarge będzie powiększona stymulacja, większa satysfakcja i kosmiczne orgazmy.

Jeśli erekcja utrzymuje się, wydzielane są inne mediatory rozszerzające naczynia oraz następuje skurcz mięśni krocza. Ciśnienie w ciałach jamistych przekracza najczęściej 150 mm Hg, co pozwala na odbycie stosunku. Wraz ze wzrostem erekcji wzrośnie także jej sztywność i gotowość to działania. Przejrzyj jak to jest!

Zapewnij przyjemność i ulepszoną penetrację swojej partnerce.

Mówi się, że żyjemy w wieku kryzysu męskości. Kobiety coraz części narzekają na brak męskości u partnerów. Okazuje się,rozmiar członka ma znaczenie nie tylko dla mężczyzn.

 • większy i grubszy penis podczas stymulacji pochwy powoduje kobiecie obszerniejszą przyjemność.
 • Satysfakcja seksualna, scala związki, umożliwia szczęśliwsze życie w ogóle
 • pokaźny członek rozszerza pewność siebie, pozwala się skupić na zmysłowym i uczuciowym aspekcie aktu seksualnego

Stereotypy kulturowe nie biorą się znikąd, tak po prostu jest. Nie dziwi zatem męska obsesja rozmiaru.

Dzięki Penilarge będziesz mógł ze swoją partnerką wykonywać więcej pozycji seksualnych, które wcześniej ze względów fizycznych nie były osiągalne.

Penilarge w dbałości o Twoją seksualność:

Z najnowszych badań naukowych wynika, że długość prącia nie jest wyłącznie dziedziczona, lecz jest na dodatek modyfikowana poprzez czynniki środowiskowe. Czynniki, które mogą w sporym stopniu zaburzać gospodarkę hormonalną:

 • dieta
 • uwarunkowania kulturowe
 • skażenia środowiska
 • ekspozycja na związki chemiczne
 • stres

Niedobór testosteronu i towarzyszące temu zaburzenia potencji dotykają coraz obszerniejszą grupę mężczyzn. Kliniczne objawy obserwowane w takich wypadkach skutkują deformacjami narządów płciowych, w tym problemów ze wzwodem i wielkością członka.

Do niedawna kosztowne terapie, czy zabiegi chirurgiczne były dostępne tylko dla najzamożniejszych. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swych narządów, musieli się borykać z kompleksami, brakiem satysfakcji seksualnej i depresją. Niepełna męskość była źródłem głębokiego nieszczęścia. A przecież rozwiązanie może okazać się proste, w pełni naturalne i przynoszące efekty w niedługim czasie.

Na funkcjonowanie członka ma wpływ niemało powiązanych komponentów. Dlatego najkorzystniejsze skutki daje kompleksowa kuracja.

Wzwód rozpoczyna się po aktywacji ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym, który wysyła impuls do narządów płciowych. Penis jest zbudowany z pary równoległych ciał jamistych, ciała gąbczastego wytwarzającego żołądź prącia, a także opuszki. Impuls z rdzenia powoduje wydzielanie tlenku azotu poprzez komórki śródbłonka i poprzez zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. Tętnice zwiększają się. Ciśnienie w ciałach jamistych rośnie pod wpływem pompowanej do nich krwi, w spoczynku jamki są puste.

równocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych, co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Rezultatem tych zmian jest rozszerzenie i sztywność prącia.

obszerniejsza satysfakcja i pewność siebie!

Jeśli jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swojego członka, to uczucie podkopuje twoją samoocenę.

Pewność siebie to kluczowa cecha ludzi sukcesu, nie tylko w sypialni. Ile razy zastanawiałeś się, czyna pewno sprawiłeś jej przyjemność? Czy przypadkiem nie udaje?

Czy jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swego członka a uczucie to podkopuje twoją samoocenę?

A przecież niedużo trzeba, żeby móc poczuć się pewnym swej siły i naturalnej mocy!

Dlaczego Penilarge zyskał miano Lidera?

Penilarge to towar wysokiej jakości, który w przeciwieństwie do wielu innych przystępnych na polskim rynku środków jest w pełni naturalny. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych naturalnie. trafna uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to towar najwyższej jakości. Zasłużył sobie na miano lidera bo wiemy, iż jest to towar, któremu można ufać.

Penilarge jest bezpieczny, a w jego skład wchodzą wyłącznie składniki naturalnego pochodzenia. Zobacz sam jak to jest być dumnym ze swojej męskości razem z nową formułę Penilarge.

Penilarge dzięki swej niesamowitej produktywności został doceniony poprzez klientów ogromnym wyróżnieniem, za swoją efektywnosć otrzymał nagrodę: LAUR KONSUMENTA za odkrycie roku!

Co to jest Penilarge? Jak działa?

To suplement diety oparty na ziołach i substancjach naturalnych, który może wpłynąć na rozszerzenie członka w stosunku do wcześniejszego rozmiaru, przy jednoczesnym wykorzystywaniu ćwiczeń powiększających penisa i aktywności seksualnej. Dzięki swoim właściwościom wpływa w dodatku na silniejszy popęd seksualny.

Penilarge wspomaga napływ krwi do członka, trwale zwiększając ciała jamiste (naczynia krwionośne), z których penis jest zbudowany. Stosując go w dłuższym okresie czasu, ćwicząc jednocześnie penisa, możesz liczyć na wydłużenie i pogrubienie członka jak w dodatku na silniejszą erekcję.

Jak nieraz stosować Penilarge?

Należy zażywać 2 kapsułki dziennie najlepiej rano, popijając wodą. Można również stosować go na około 30 minut przed stosunkiem, aby móc polepszyć erekcję. Jedno opakowanie Penilarge wystarcza na 1 miesiąc.

Na co wpływa Penilarge?

Dzięki zawartym w recepturze składnikom Penilarge przywraca siły witalne mężczyzny. Poza pokaźniejszym wymiarem, Penilarge zwiększa doznania seksualne, wzmacnia i wydłuża erekcję a także popęd seksualny.

Co wchodzi w skład?

W skład preparatu wchodzą same naturalne substancje pochodzenia roślinnego. Pełny skład mieści się w opisie aukcji.

Jak długo należy zażywać Penilarge?

Ze względu na ziołowy skład Penilarge, jego efekty w obszernej mierze zależą od organizmu i przestrzegania zbilansowanej diety. Nie zalecamy spożywania alkoholu i palenia papierosów, gdyż mogą zmniejszyć efektywność części. Udoskonalone efekty osiągniesz stosując Penilarge regularnie, w połączeniu z aktywnością seksualną. Z zasady po pierwszym miesiącu użytkowania erekcja jest wyraźnie umocniona i dłuższa. Po 2 miesiącach powinny pojawić się pierwsze efekty rozszerzania, dlatego zalecamy użycie co najmniej 2-3 opakowań. W celu wzmocnienia działania można wspomagać się kremem Penilarge i pompką.

Czy użytkowanie Penilarge przedłuża stosunek?

wykorzystywanie Penilarge może zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi dzięki naturalnym składnikom w nim zawartym a tym samym może wydłużać stosunek i poprawiać jego jakość. Nie jest to jednak jego głównym zadaniem, natomiast w pewnym sensie pozytywnie wpływa także na ten aspekt.

Czy rezultaty są trwałe?

Po zakończeniu przyjmowania Penilagre rezultaty są trwałe. Jednak warto powtarzać kurację dla wzmocnienia aktualnego efektu.

Czy stosując Penilarge można pić alkohol?

Penilarge nie wchodzi w interakcje z alkoholem, zalecamy jednak umiar w jego piciu.

Czy Penilarge wywołuje efekty uboczne?

Penilarge jest naturalnym produktem, którego zakup nie wymaga recepty. Penilarge należy jednak stosować zgodnie z zalecaną dawką dzienną.

Nie należy stosować suplementu diety Penilarge w sytuacji nadwrażliwości na którykolwiek ze komponentów, u osób poniżej 18 roku życia, a także kobiet w ciąży i karmiących piersią, w przypadku cukrzycy i chorób wątroby.

Receptura Penilarge wpływa na układ krążenia, dlatego nie jest zalecana osobom z nadciśnieniem. Przekroczenie zalecanej dawki dziennej może wpływać na zmiany stężenia potasu, powiększenie kwasowości w żołądku a także glukozy we krwi, dlatego Penilarge nie jest zalecany w sytuacji cukrzycy. Przedawkowanie Penilarge może także powodować senność lub bezsenność. Przekroczenie dawki dziennej może także skutkować nadmiernemu pragnieniu, suchości w ustach, zawrotami głowy oraz wymiotami i nudnościami.

osiągalne działania niechciane przy przedawkowaniu:

 • występowanie dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty)
 • bóle głowy
 • możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi
 • bezsenność lub senność
wykorzystywanie Penilarge

Stosuj 1 do maksymalnie 2 kapsułki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej. Zaleca się rozpoczęcie kuracji od jednej kapsułki poprzez kilka dni w celu sprawdzenia reakcji organizmu i następnie kontynuowanie 2 kapsułki dziennie.

Penilarge to towar ziołowy, suplement diety i nie może być używany jako substytut najróżniejszej diety. Penilarge nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy) , przy wyraźnych zmianach miażdżycowych naczyń serca i mózgu i osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia).

Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem Penilarge powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne cechy tego suplementu.

Zawartość i data przydatności

Opakowanie Penilarge mieści 60 kapsułek. W komplecie znajdują się 3 opakowania. Kapsułki znajdują się w szczelnie zamkniętym, plastikowym słoiczku. Słoiczek umieszczony jest w kartonowym opakowaniu producenta. Data przydatności Penilarge wynosi co najmniej jeden rok. Jest to gwarantowany niepokaźny termin ważności. Z racji bieżących dostaw termin przydatności wynosi typowo około 2 lata.

 1. Forma suplementu: Kapsułki (następca tabletek)
 2. Zawartość: 3 opakowania po 60 kapsułek
 3. Łączna masa netto: 109g

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.