Menu

Mity i androny - Lech Brywczyński (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381193252 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Lech Brywczyński 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 200 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Mit to z definicji, opowieść o bytach nadprzyrodzonych, która wyjaśnia zagadnienia powstania świata oraz ludzkości. Natomiast androny to z łaciny brednie, a także głupstwa. Precyzyjnie takimi nazwami potraktował swoje historie Lech Brywczyński i zamknął je w formie zbioru o tytule,,Mity i androny".

wyszukamy tu dziesięć opowiadań. Wszystkie traktują o czymś innym, nie łączą ich nawet wspólni bohaterowie. W każdym z nich akcja ogniskuje się wokół innego problemu i innych postaci. Wątki kryminalne, historie miłosne, fragmenty z pamiętnika, a nawet postać-widmo, każde z opowiadań ma swoją tematykę, klimat i temperament.

Dzięki plejadzie zróżnicowanych charakterów czytelnik ma szansę co chwila przenosić się w inny rozmiar i - co najważniejsze - odnaleźć "niezwykłość w codzienności". Jak się okazuje, ona jest w niej głęboko ukryta, wystarczy tylko odwołać się do wyobraźni i...

czytać. Dzięki opowiadaniom zawartym w zbiorze "Mity i androny" autor dał upust swojej wyobraźni i przedstawił własne, specyficzne spojrzenie na szarą rzeczywistość. Okazuje się, że da się w nich odnaleźć niezwykłość, wystarczy tylko chcieć.

A warto, gdyż jest ona jednym z przepisów na szczęśliwe życie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.