Menu

Przechytrzyć Pana Boga [Jagielnicka-Kamieniecka Stefania]

Cechy produktu

  • ISBN 9788379000272 
  • Wydawnictwo Psychoskok 

Opis

"Przechytrzyć mężczyzny Boga" jest to powieść pełna cierpienia, powagi. Trudna i lekka zarazem. Wątki kryminalne i szpiegowskie przeplatają się z zagadkowymi rozważaniami natury egzystencjalnej. Ucieczka przed światem miesza się z afirmacją życia, witalności, piękna i miłości. W zależności od tego, czy ktoś wybierze fabułę i skupi się na sensacyjno-szpiegowskim klimacie, czy drugie dno – krytykę biurokratyzacji życia, pozornej demokracji i wszechobecnych środków nadzoru, powieść ta powinna mu przypaść do gustu.

Patrycja, młoda dziennikarka, osamotniona, nękana przez tajemniczą organizację, szuka w otaczającym ją świecie przestrzeni, w której spokojnie mogłaby zapuścić korzenie. I odetchnąć. Przemieszczając się z miejsca na miejsce, z Polski do Stanów, a następnie do Niemiec, usiłuje odnaleźć spokój dla ciała i ducha. Ukoić nadszarpnięte nerwy. Nieudany związek, znużenie wyścigiem szczurów na rynku pracy, problemy rodzinne i powracający niczym senny koszmar Inwigilatorzy zmuszają ją do ciągłej wędrówki. Nie wie jednak,duży Brat czuwa. I nigdy nie wybacza tym, którzy mu odmówili. Beata popełniła ten błąd, postanowiła pójść za głosem sumienia. Nie rozsądku. Przyjdzie jej za to zapłacić wysoką cenę.

ISBN: 9788379000272
Kod paskowy: 9788379000272
Autorzy: Jagielnicka-Kamieniecka Stefania
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 31966
ilość stron: 220
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x20.0cm
Głębokość (mm): 12
Waga: 0.24
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.