Moje konto  ▾

CosmoWATER Standard 15 - Zmiękczacz wody

Producent EPURO WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Pozostała armatura i hydraulika innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

ProducentEPURO

CosmoWATER Standard 15 Zmiękczacz jonowymienny Dla kotłowni wodnych do 500kW oraz do mieszkań (maks. 2 osoby) w budynkach wielorodzinnych Zmiękczacz CosmoWATER Standard 15 zawiera specjalne monosferyczne złoże jonowymienne, które usuwa z wody jony wapnia i magnezu powodujące twardość wody.

Gdy zdolność jonowymienna złoża jest wyczerpana (zwykle po kilku lub kilkunastu dniach, w zależności od twardości i ilości zużywanej wody), jest ono regenerowane roztworem soli. Urządzenie pracuje w trybie automatycznym i nie wymaga obsługi ze strony użytkownika, z wyjątkiem okresowego uzupełniania pojemnika z solą w tabletkach (nie częściej niż co miesiąc). CosmoWATER Standard 15 montuje się na głównym przyłączu wody zimnej.

Należy pamiętać, że przed każdym urządzeniem CosmoWATER należy zamontować filtr wstępny - np. CosmoCLEAN, celem zabezpieczenia głowicy przed zanieczyszczeniami mechanicznymi. Do instalacji urządzenia wystarczy miejsce z wejściem/wyjściem wody dla całego układu/mieszkania, gniazdem elektrycznym i odpływem do kratki kanalizacyjnej. Przegląd wyposażenia i podstawowych zalet Sterowanie objętościowo-logiczne na podstawie prognozowania Elektroniczna głowica sterująca z podtrzymaniem pamięci w przypadku zaniku napięcia Zabezpieczenie antyprzelewowe chroniące przed zalaniem pomieszczenia w przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej Urządzenie standardowo wyposażone w zawór by-pass z regulatorem twardości wody Alarm niskiego poziomu soli Niezawodność, działanie bezobsługowe Niskie koszty eksploatacji Instalacja przeznaczona jest dla osób, które oprócz przefiltrowania wody, pragną również wyraźnie poprawić jej smak i zapach. Urządzenie w pełni automatyczne ze sterowaniem objętościowo-logicznym, regeneracja uruchamiana na podstawie ilości uzdatnionej wody z uwzględnieniem jej poboru w czasie.

Przeciwprądowy system oczyszczania złoża zmniejsza ilość wody i soli potrzebnej do regeneracji. Unikalne monosferyczne złoże filtracyjne - to zwiększona o ok. 10% wydajność urządzenia. Dane Techniczne Zakres ciśnienia bar 1,3-8,0 Maksymalne natężenie przepływu m3/h 1,2 Objętość żywicy litry 15 Pojemność jonowymienna m3x°f 100 Średnica przyłącza cal 1" Konsumpcja wody na regenerację litry 75-90 Konsumpcja soli na regenerację przy całkowitym zużyciu złoża kg 2,5 Zasilacze V/Hz 230/50 Wydajność między regeneracjami w zależności od twardości wody: 17,8 °f (10dH) 24,9 °f (14dH) 32,1 °f (18dH) 40.9 °f (23dH) litry litry litry litry 5600 4000 3100 2400 - DODATKOWEMATERIAŁYINFORMACYJNE - KLIKNIJ (1,0 MB)

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.