Manu

CosmoWATER Standard 15 - Zmiękczacz wody

Cechy produktu

  • Producent EPURO 

Opis

CosmoWATER Standard 15 Zmiękczacz jonowymienny    Dla kotłowni wodnych do 500kW oraz do mieszkań (maks. 2 osoby) w budynkach wielorodzinnych     Zmiękczacz CosmoWATER Standard 15 zawiera specjalne monosferyczne złoże jonowymienne, które usuwa z wody jony wapnia i magnezu powodujące twardość wody.

Gdy zdolność jonowymienna złoża jest wyczerpana (zwykle po kilku lub kilkunastu dniach, w zależności od twardości i ilości zużywanej wody), jest ono regenerowane roztworem soli.   Urządzenie pracuje w trybie automatycznym i nie wymaga obsługi ze strony użytkownika, z wyjątkiem okresowego uzupełniania pojemnika z solą w tabletkach (nie częściej niż co miesiąc).

  CosmoWATER Standard 15 montuje się na głównym przyłączu wody zimnej. Należy pamiętać, że przed każdym urządzeniem CosmoWATER należy zamontować filtr wstępny - np. CosmoCLEAN, celem zabezpieczenia głowicy przed zanieczyszczeniami mechanicznymi.

Do instalacji urządzenia wystarczy miejsce z wejściem/wyjściem wody dla całego układu/mieszkania, gniazdem elektrycznym i odpływem do kratki kanalizacyjnej.     Przegląd wyposażenia i podstawowych zalet Sterowanie objętościowo-logiczne na podstawie prognozowania Elektroniczna głowica sterująca z podtrzymaniem pamięci w przypadku zaniku napięcia Zabezpieczenie antyprzelewowe chroniące przed zalaniem pomieszczenia w przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej Urządzenie standardowo wyposażone w zawór by-pass z regulatorem twardości wody Alarm niskiego poziomu soli Niezawodność, działanie bezobsługowe Niskie koszty eksploatacji   Instalacja przeznaczona jest dla osób, które oprócz przefiltrowania wody, pragną również wyraźnie poprawić jej smak i zapach.

    Urządzenie w pełni automatyczne ze sterowaniem objętościowo-logicznym, regeneracja uruchamiana na podstawie ilości uzdatnionej wody z uwzględnieniem jej poboru w czasie. Przeciwprądowy system oczyszczania złoża zmniejsza ilość wody i soli potrzebnej do regeneracji.

  Unikalne monosferyczne złoże filtracyjne - to zwiększona o ok. 10% wydajność urządzenia.   Dane Techniczne Zakres ciśnienia bar 1,3-8,0 Maksymalne natężenie przepływu  m3/h  1,2 Objętość żywicy  litry  15 Pojemność jonowymienna  m3x°f  100 Średnica przyłącza  cal 1" Konsumpcja wody na regenerację  litry  75-90 Konsumpcja soli na regenerację przy całkowitym zużyciu złoża  kg  2,5 Zasilacze  V/Hz  230/50 Wydajność między regeneracjami w zależności od twardości wody: 17,8 °f (10dH) 24,9 °f (14dH) 32,1 °f (18dH) 40.9 °f (23dH)     litry litry litry litry     5600 4000 3100 2400   - DODATKOWE MATERIAŁY INFORMACYJNE - KLIKNIJ (1,0 MB)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie