Menu

KREM DO MYCIA CZYSZCZENIA OLEJU SMARU SMOŁY

Cechy produktu

 • Producent Marinveb 

Opis

POLECAM!!!!

 • Dr. Beckmann fachowy Odplamiacz Kierunkowy w płynie 50ml - "Smar, Wosk, Olej"

  profesjonalny skrupulatny Odplamiacz do dzianin Dr. Beckmann z linii kierunkowej dedykowanej w głównej mierze do potężnych plam. Przedstawiony preparat jest ukierunkowany na następujące plamy:

  Oleju odpadowego, Pyłu, Benzyny, Oleju napędowego, Tuszu do drukarki, Toneru, Oleju do łańcucha rowerowego, Oleju grafitowego, Żywicy, Oleju opałowego, Plasteliny, Węgla, Oleju maszynowego, Oleju silnikowego, Farby olejnej (świeżej), Sadzy, Smaru, Smaru stałego / płynnego, Pasty do butów, Smoły, Wosku

  komponenty Odplamiacza precyzyjnego Smar i wosk zostały specjalnie dobrane do usuwania tłuszczów i olejów przemysłowych oraz tych wykorzystywanych poprzez majsterkowiczów.

 • Połączenie rozpuszczalników i substancji powierzchniowo czynnych rozpuszcza plamy, dzięki temu można je potemzlikwidować.
 • Odplamiacz eliminuje równocześnie plamy z żywicy i wosku świecowego, jaki i ze smarów, olejów do smarowania, smoły czy pasty do butów.

  Sposób wykorzystania:

  Odplamiacz precyzyjny należy nałożyć dokładnie na plamę, tak żeby płyn pokrył całą plamę, przykryć i odczekać (nie należy jednak dopuścić do zaschnięcia) aż plama się rozpuści lub będzie osiągalne jej usunięcie.

 • Plamę zetrzeć starannie ściereczką. Uprać tkaninę tak jak na ogół. Nie stosować na: Dywanach, Skórze, Odzieży użytecznej (oddychjącej z membraną)

  Dr. Beckmann to mistrzowskie środki czyszczące.

 • Niemiecka kolekcja Teufel jest linią do używania precyzyjnego.
Zapraszamy!!!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.