Moje konto
  • Sgrassatore Universale Marsiglia Chanteclair kanister 5 L Sgrassatore Universale Marsiglia Chanteclair kanister 5 L

Sgrassatore Universale Marsiglia Chanteclair kanister 5 L

0 ofert z 0 sklepów

Producent Chanteclair WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Pozostała chemia gospodarcza innych firm

Informacje o produkcie

ProducentChanteclair

Sgrassatore Universale Marsiglia Concentrato (Poj. 5 l) Teraz w formie koncentratu w nowym, większym opakowaniu !!! Najlepszy na świecie odtłuszczacz, a zarazem najbardziej rozpoznawalny produkt marki Chanteclair.

Reaguje skutecznie przeciwko wszystkim typom tłuszczu i plam, pozostawiając przyjemne uczucie czystości nazywane we Włoszech ?profumo di pulito?.*Rozprawia się skutecznie z tłuszczami pochodzenia mineralnego (olej samochodowy), więc jest idealna do czyszczenia powierzchni, takich jak felgi, motocykle i rowery itp.* Tłuszcze pochodzenia zwierzęcego nie mają szans, idealna nadaje się do czyszczenia krajalnic, blatów kuchennych, okapów, piekarników, kuchenek, mikrofalówek itp.

* Aktywna formuła połączona tylko z naturalnymi składnikami umożliwia wykorzystywanie Sgrassatore Universale jako wybielacza przed praniem.* Olbrzymia ilość zastosowań Sgrassatore Universale pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu i pieniędzy i to właśnie to jest powodem, dlaczego jest to jeden z najlepiej rozpoznawalnych produktów eksportowych ITALII.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też