Moje konto
  • Sidolux Professional Kamień Terakota Sidolux Professional Kamień Terakota

Sidolux Professional Kamień Terakota

1 oferta z 1 sklepu

Producent Lakma WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentLakma

Środek do ochrony i nabłyszczania kamienia i terakoty, na bazie wysokiej jakości dyspersji styrenowo akrylowej do konserwacji powierzchni narażonych na zniszczenie tj. posadzek marmurowych, lastrikowych, gresowych, terakoty i kamienia naturalnego. Tworzy szybkoschnącą, gładką powłokę o wysokim połysku bez konieczności polerowania. Skutecznie zabezpiecza przed wnikaniem brudu i wody w głąb podłoża. Cechuje się wysoką przyczepnością do podłoża. Ma dobre właściwości antypoślizgowe. Zabezpiecza podłoże przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

  • Sposób użycia: Środek gotowy do użycia
  • Wartość pH: 8
  • Opakowania: kanister 5 l

Wskazania szczegółowe:
Na dokładnie wyczyszczoną, odtłuszczoną i osuszoną powierzchnię nałożyć równomiernie preparat przy pomocy mopa, pędzla lub miękkiej szmatki. W przypadku dużych powierzchni preparat nakładać fragmentami, aż do całkowitego pokrycia całej zabezpieczanej powierzchni. Każdą kolejną powłokę nałożyć po całkowitym wyschnięciu poprzedniej warstwy.

Uwagi:
Do 24 godzin po aplikacji, podłogę należy chronić przed dużym natężeniem ruchu. Nie używać silnie alkalicznych środków myjących, które mogą zniszcyc powstałą powłokę. Przy nawarstwieniu środka przed kolejną konserwacją należy dokładnie usunąć stare warstwy. Preparat nanosić w twmperaturze powyżej 5oC. Nie stosować na powierzchnie woskowane. Zaleca się, aby przed użyciem wykonać mały test przyczepności na fragmencie podłogi.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu z oczami natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też