Menu

Panel dotykowy Kontakt-Simon 54 Touch DSTR211/70 dwa moduły jedno pole dotykowe jedno pole dotykowe biała perła

Cechy produktu

  • Producent Kontakt-Simon 

Opis

Panel dotykowy Simon 54 Touch DSTR211/70 2 moduły 1 pole dotykowe, 1 pole dotykowe, biała perła Specyfikacja Simon 54 Touch (sterownik i panele dotykowe) Tworzywo sztuczne, PC, Bezhalogenowe, Szkło Stopień ochrony: IP20 Zatrzask rozmiary: wysokość: 9,6cm, szerokość: 16,3cm UWAGA!

Panele dotykowe z linii Simon 54 Touch nie zawierają sterownika. W celu skompletowania gotowego łącznika/przycisku należy do każdego modułu w panelu dotykowym dokupić adekwatny sterownik. Wariant sterownika zależy od tego w jaki sposób chcemy go wykorzystywać, a także tego ile pól dotykowych ma wybrany panel.

Wszystkie sterowniki dostępne są w naszym sklepie po wpisaniu w wyszukiwarkę "Simon 54 Touch sterownik". Do otworów na osprzęt w serii Simon 54 Touch nadaje się cały osprzęt z linii Simon 54. Odcienie dostępne w linii Touch pokrywają się z paletą kolorów szklanych ramek z serii Simon 54 Nature.

Szczegółowy sposób doboru i konstrukcji osprzętu Simon 54 Touch znajduje się w filmie instruktażowym widocznym niżej. W razie problemów albo wątpliwości prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny z naszym BOK, pomożemy w skompletowaniu adekwatnego osprzętu.

Jak złączyć sterownik do panelu dotykowego Simon 54 Touch Simon 54 Touch Simon 54 Touch to postępowe łączniki dotykowe. Gładka forma szklanych ramek skrywa elektronicznesterowniki, które zastępują charakterystyczne klawisze.

kolekcja daje też możliwość tworzenia poręcznychzestawów wielokrotnych z konwencjonalnym osprzętem np. Zgniazdem zasilającym, ściemniaczem, czy ładowarką USB. Projektując produkty Simon 54 Touchwykorzystaliśmy szkło znane z serii Simon 54 Nature, żebyzachować spójność naszej serii ramek dekoracyjnych.

Łączenie klasycznegoosprzętu z innowacyjnymiprzełącznikamidotykowymi Nowy sposób załączania nowoczesne dotykowe sterowniki do załączania światła isterowania roletami Simon 54 Touch zastępują tradycyjnemechaniczne rozwiązania z klawiszami.

Dla ułatwienia podłączenia, na boku każdego mechanizmu rozrysowany jest schemat. Szkło takie jak w linii Simon 54 Nature zastosowanie hartowanego szkła i kolorystyki spójnejz ramkami Simon 54 Nature zagwarantuje spójność wzornictwazamontowanego osprzętu.

Panele dotykowe i osprzęt klasyczny W ofercie Simon 54 Touch przystępne są panele do tworzeniazestawów wielokrotnych z modułami pochodzącymiz linii Simon 54. Pole dotykowe podświetlane jest niebieską diodą LED.Podświetlenie można wyłączyć.

Aranżacje Kontakt-Simon 54 Touch

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.