Rura termokurczliwa cienkościenna 31,8/15,9 RC

Rura termokurczliwa cienkościenna 31,8/15,9 RC

  • Cena od: 4,75
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Rura termokurczliwa cienkościenna 31,8/15,9 RC

Rury czarne są odporne na promieniowanie UV.Rury termokurczliwe mają długość 1 metraTemperatura obkurczania rur termokurczliwych wynosi od +90C do +200CTemperatura pracy zawiera się w przedziale od-55C do +105CWytrzymałość dielektryczna minimum 15kV/mmZastosowania:Izolacja połączeń elektrycznych Łączenie i zgrzewanie wiązek przewodówIzolowanie końcówek przewodów na złączkach i listwach zaciskowychNaprawa i odtwarzanie uszkodzonej izolacji kabli

Rurka termokurczliwa cienkościenna czarna 31,8/15,9 RCWymiarŚrednica przed obkurczeniem 31,8 mmŚrednica po maksymalnym obkurczeniu 15,9 mmDługość 1 mPo nałożeniu koszulki na przewód należy ją krótko ogrzać. Koszulka kurczy się przylegając ściśle i dokładnie do zabezpieczanego elementu. Do obkurczenia koszulki wystarczy opalarka niewielkiej mocy.Rury termokurczliwe wykonane są z poliolefin (m.in. z polietylenu) sieciowanych radiacyjnie.

Doskonale izolują i uszczelniająTworzą warstwę ochronną, antykorozyjną, izolacyjną i dekoracyjnąMają wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczneChronią przed wilgociąPrzyjmują kształt przedmiotu, na którym są obkurczane i zwiększają jego ochronę mechanicznąMają dużą siłę obkurczania oraz nieograniczony czas składowaniaSą odporne na grzyby, pleśnie, czynniki agresywne, np. roztwory soli stosowanej zimą na drogach.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie