Menu

FISTING PROFFESIONAL 300ml DLA DOŚWIADCZONYCH JAK I POCZĄTKUJĄCYCH

Cechy produktu

  • Producent LoveStim 

Opis

* Z uwagi na zaistniałą sytuację, na świecie i braki w ciągłości działania zakładów produkujących butelki, docelowo żel może być wysłany w butelce o nieco innym zarysie. Jednak zawsze jest to butelka 300ml wraz z pompką dozującą.

Każdy żel jest zgrzany a etykieta posiada hologram.EAN: 5903268070226 Wysokiej jakości fachowy żel do fistingu analnego oraz waginalnego. FISTING PROFFESIONAL to:ekstremalne nawilżenie.stosowny poślizg.

Bezpieczny fisting bez otarć oraz pęknięć naskórka.Dzięki FISTING PROFFESIONAL wszystko wejdzie gładko i bez zbędnych niedogodności. Ten żel zapewnia prawdziwą radość z fistingu.FISTING PROFFESIONAL GEL pozwala na DUMĘ Z OSIĄGNIĘTEGO CELU.Co odróżnia ten niezastąpiony żadnym innym lubrykant waginalno analny od zwykłych żeli innych producentów? RÓŻNICE SĄ duże:Jako jedyny żel ten jest zabezpieczony numerowanym hologramemNumerowany hologram.

Tylko kupując żele LoveStim masz pewność, że dostajesz oryginalny pełnowartościowy, bezbłędny artykuł a nie domorosłą podróbkę jakich dzisiaj jest pełno.marka LoveStim została wskazana laurem konsumenta za daleko idące zaangażowanie w dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w najlepszym wydaniu.FISTING PROFFESIONAL jest fachowym żelem usprawniającym ostre zabawy z sporymi przedmiotami.

Jego skład został opracowany takwytwarzać komfort maksymalnego bezpieczeństwa oraz arcytrudnego poślizgu. Tak żeby użytkownik mógł skupić się wyłącznie na przyjemności zdobywania kolejnego celu, nie obawiając się o otarcia.FISTING PROFFESIONAL to także jeszcze przyjemniejszy seks analny.

nieprzeciętnie nadaje się dla osób które dopiero rozpoczynają swoją analną przygodę. Rewelacyjny jako pierwszy żel analny. Zapewni całkowity komfort, idealne nawilżenie. Analną penetrację bez otarć oraz pęknięć naskórka który w tym miejscu jest bardzo delikatny.FISTING PROFFESIONAL - polecamy fascynatom ostrych zabaw analno-waginalnych z użyciem obfitych wypełniaczy dziurek.

Miłośnikom potężnego rozciągania. Osobom stawiającym sobie cele i dążących do ich zrealizowaniaW takim samy stopniu FISTING PROFFESIONAL polecamy osobom początkującym analnej miłości. Ten żel jak żaden inny pomoże Wam się przekonać do tych zabaw.

Zapewni bezpieczeństwo maksymalne nawilżenie i pełnię przyjemności płynącej z analnych igraszek.Żel ten może być wykorzystywany z prezerwatywami oraz wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi.firma LoveStim Dystrybutor kosmetyków erotycznych, a także suplementów diety a także coraz obszerniejszej liczby gadżetów erotycznych została odznaczona laurem konsumenta 2016 za wysoką jakość swych kosmetyków i odpowiedzialne podejście do klienta, jako najważniejszego ogniwa w całym procesie produkcji i sprzedaży.zalety żelu FISTING PROFFESIONAL 300ml - znanej z dbania o klienta marki LoveStimStworzony do pracy z Twoim CiałemEkstremalne nawilżenieIdealnie zabezpiecza delikatną skórę przed otarciamiProfesjonalny żel do fistingu analnego i waginalnegoUmożliwia bezpieczne wprowadzanie dużych przedmiotów i zdobywanie swych celówDoskonały dla stawiających pierwsze kroki w analnych zabawachDoskonale współdziała z prezerwatywami oraz wszelkiego typu gadżetami analnymi i waginalnymi.Długo się utrzymuje dzięki temu jest ekonomicznyNie pozostawia uczucia lepkościHologram przyklejony na żelu daje pewność,produkt jest oryginalny i z oficjalnego źródłaPojemność aż 300mlFISTING PROFFESIONAL 300ml jak inne produkty producenta LoveStim zabezpieczony jest numerowanym hologramem.dzięki temu, nabywając FISTING PROFFESIONAL, masz całkowitą gwarancję i pewność, że zakupiłeś, towar ORYGINALNY I BEZPIECZNYKUPUJĄC PRODUKTY ZNANEJ JUŻ marki LOVESTIM za każdym razem MASZ PEWNOŚĆ, iż DOSTAJESZ produkt NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, NAGRODZONY LAUREM KONSUMENTA 2016, a także ZABEZPIECZONY SPECJALNYM NUMEROWANYM HOLOGRAMEM....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.