Menu

Potency therapy 60tabletek

Cechy produktu

  • Producent Sexual Health Series (GB) 

Opis

składniki zawarte w potency therapy to znane od wieków ziołowe składniki, które powiększają poziom libido i przywracają siły witalne. Potency therapy sprawi, iż już nie będziesz musiał przyjmować doraźnych. Efekt ten utrzymuje się na stałe. Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym.
Kompleks elementów zawartych w Potency therapy w sposób kompletny przyczynia się do silniejszych erekcji poprzez blokowanie enzymu Phosphodiesterase-5 (PDE-5). Pomaga to mięśniom gładkim w penisie odprężać się i poszerzać. Krew do penisa napływa widocznie szybciej. Wynikiem tego jest silna potencja, na stałe. Po dłuższym okresie przyjmowania suplementu Potency therapy wzrasta ogólna skuteczność seksualna, a także następuje intensyfikacja doznań. Optymalnie dobrana mieszkanka niezawodnych ziół zawarta w suplemencie wznosi poziom testosteronu, jak też zwiększa produkcję nasienia.


Bezpieczny dla ciała: tak
EAN: 8718546545801

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.